Skocz do zawartości
Robert Makłowicz

odrzucone  Podanie o admina Robert Makłowicz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, SteamID: Krzysztof, Robert Maklowicz, STEAM_0:0:226385589

2. Wiek i coś o sobie: Jestem Krzysztof, mam 16 lat, pochodze i zamieszkuję w Katowicach. Interesuje się programistką, tworzeniem stron internetowych - dlatego tez poszedłem na takie rozszerzenie w liceum.

3. Jakim dysponujesz czasem?: Od roku szkolnego to mniej więcej po 15-20h tygodniowo.

4. Doświadczenie w administracji: Mialem juz admina 3 razy

5. Czy posiadasz mikrofon?: Tak

6. Czy dasz rade utrzymać VIP-a?: Tak, bezproblemowo.

7. Twoja ranga w CSGO: Gold Nova 3

8. Ilość banow ze strony Sb: 0

9. Link do banow: -

10. Ilość godzin przegranych w CSGO: 690

11. Znajomość SM według skali: 7/10

12. Dlaczego ty?: Jestem bezkonfliktową i bardzo znaną, lubianą osobą na serwerze. Najczęściej gram rano gdzie najczęściej nie ma admina a jest bardzo dużo sporów. Może na forum nie jestem zbytnio aktywny ale za to na serwerach sieci cs-plac zabaw bardziej. Mimo tego braku aktywności na forum można mi zaufać.

13. Link do hlstats serwera na którym chcesz nieść admina: https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=736355

jakby tego bylo Malo to tutaj mam więcej godzinek może się przyda do tego ze mam większe zainteresowanie serwerami https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=708454

14.Znajomość angielskiego:7/10

Edytowane przez Robert Makłowicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Robert Makłowicz napisał:

Interesuje się programistką

Ja też się chętnie jakąś zainteresuję, ale nie wiedziałem, że w tym kierunku specjalne licea robią :kappa:

Definitywnie wybijająca się osobowość. Jak się z nim gra, to ciężko być w stosunku do niego neutralnym. Jakiś czas temu byłeś trochę toxic, szczególnie w stosunku do młodszych. Nie wiem jak jest teraz, ale jeśli nic się nie zmieniło, to raczej nie jesteś tym, kogo szuka timor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ty w ogóle miałeś styczność z serwerem surf+klasy? Nie kojarzę Cie za chuya. Jeszcze dodaj ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE, ostatni raz na serwerze byłeś 10 sierpnia a wcześniej 25 czerwca.  Po co piszesz podanie jak nawet na tym serwerze nie grasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej, okej. Mimo tego ze mam 2 dni na serwerze nadrobię forum,godzinki, dodam ankietę następnym razem (nwm czemu nie mogę edytować posta)i napisze podanie za tydzień. Odpowiada? Można temat zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.