Skocz do zawartości

Na Admina ?   

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na Admina ?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID: Marcin ✪ CineQ ✪ cs-placzabaw.pl STEAM_0:1:156971469

2. Wiek: Za całe 8 dni 18

3. Coś o sobie: W sumie żeby nie pisać tego samego to no gram w tą piłkę coś tam walczę na prawej pomocy , wakacje sobie przepracowałem jako logistyk oraz handlowiec żeby chociaż coś więcej wiedzieć teraz 3 klasa technikum prawko już praktycznie w kieszeni o ile jutro zdam bo 1 oblana na rękawie a poza tym głównie moje życie opiera się na piłce nożnej  i grach komputerowych 

4. Jakim dysponujesz czasem? No teraz zaczyna się rok szkolny więc po treningu wieczorkami jak najbardziej bm grał około 2 h a sobota lub niedziela no trochę więcej ponieważ w niedziele jest to dzień praktycznie w którym nic nie robię

5. Doświadczenie w administracji serwerem: No to tak to na naszym wspaniałym JB posiadam J-Admin odraz posiadałem go prędzej i za czasów dzieciaka w cs 1.6 również na JB 

6. Czy posiadasz mikrofon? Tak

7. Czy dasz radę mieć cały czas aktywnego VIPa? Jak najbardziej

8. Twoja ranga w CS:GO. znikła mi parę dni temu ale utrzymuje się na poziomie g3 jak zagram 

9. Czy grałeś na innych naszych serwerach i ile godzin. prawie 300 h na jailu no i nie wiem dokładnie ile miałem a tak to tu na 4Fun 97 godzin mam a na reszcie po 1-3h 

10. Ilość banów które dostałeś na serwerze ze strony.*na 4Fun 1 za zmienianie teamów no i 2 za to jak pisałem ze mam to samo IP z bratem i ak jeden dostał bana to jak drugi wchodzi dostaje za Duplicate account

11. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=CineQ&Submit=Search

12. Ilość godzin jakie grałeś w CS:GO. na tym koncie 1000h 

13. Dlaczego Ty? No to w dużym skrócie ponieważ chciałbym rozwijać się  i swoje doświadczenie w naszej serwerowni i spróbować  pomoc 4Funowi wymyślając jakieś propozycje  teraz mam zamiar przegrać trochę czasu na serwerze aby zobaczyć co by się na nim przydało dodać bądź zmienić i starać się zatrzymać tam jak najwięcej osób, na samym 4Funie źle sobie nie radzę wiec całkiem nowym graczom myślę ze bez problemu jestem w stanie ich podszkolić żeby chodzić w jakimś stopniu byli w stanie przejść mapę 

14. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 6

15. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=265816

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cineq misiaczku z całym szacunkiem dla ciebie ale powinieneś poprawić aktywność na jb a nie piszesz na 4funa :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1

Prawdę mówiąc gdyby nie Twój zielony kolor pisania, nawet bym nie pomyślała, że adminem jb jesteś :P

Thorek wyjaśnił :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Thorek napisał:

Cineq misiaczku z całym szacunkiem dla ciebie ale powinieneś poprawić aktywność na jb a nie piszesz na 4funa :D

W sumie racja Thoreczek ale No ostatnio jest cieżko z tym czasem prawko itd ale składam podanie teraz bo wiem ze zaraz wrzesień i jest tego czasu troche wiecej niz teraz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cineq, 4fun jest w trakcie rozbicia na dwa inne serwery.. nie mogę zaakceptować tego podania, bo serwer na który jest pisane niedługo nie będzie istniał.

• Haha 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.