Skocz do zawartości
Merxy.

Jak dostać UB?

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymanie unbana jest, wydawałoby się, prostą sprawą, szczególnie tutaj, gdzie co chwila, jeśli ktoś tylko chce dostaje ub lub ma skracanego bana. Niestety, nie jest to do końca prawda, ponieważ wiele osób ma z tym problem o czym świadczyć mogą wielokrotne  próby zakończone fiaskiem, próby zakupu poprawnie napisanych odwołań za grube pieniądze, a nawet są osoby, które nie potrafią żyć bez wykupienia bana w sklepie, a gdy to im się nie udaje zmuszają brata do kupowania CSGO i do grania na tych samych serwerach.

Jeżeli i ty masz z tym problem, to dobrze trafiłeś! To właśnie tutaj specjalista od pisania odwołań(skromnie przyznam się, że mam 100% skuteczność) pokaże ci jak to zrobić i to zupełnie za darmo!

Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko przejść do treści samego odwołania.

Cytat

Jeżeli nie zgadzasz się z powodem banu lub zrozumiałeś swoje złe zachowanie możesz napisać odwołanie lub prośbę o unban według poniższego wzoru.

Ależ oczywiście, że nie należy się zgadzać! Trzeba pokazać tym zadufanym w sobie adminom gdzie jest ich miejsce! Co oni sobie w ogóle myślą, żeby nas banować?! Gdyby nie my, to ich by tutaj nie było! To my ich stworzyliśmy, to my im daliśmy szansę, a oni sobie wyobrażają nie wiadomo co. Oni powinni być tam 24/7 i pilnować porządku, banować tych wszystkich pajaców, łamaczy regulaminów i innych, ale pod żadnym pozorem nie mają prawa banować nas! Jeśli mamy to już ustalone to możemy przejść do tego jak odwołanie powinno wyglądać. Możecie zapytać "Ale Merxy.. przecież już wcześniej mówiłeś, że przechodzimy do treści, to ile tych treści w końcu ma być?". Oczywiście będziecie mieli rację, a oto moja odpowiedź: Możecie napisać dokładnie to samo na wstępie odwołania, pokazać im co o tym myślicie, lecz badania amerykańskich i radzieckich naukowców jeszcze nie potwierdziły skuteczności tej metody, więc jest to tylko opcja.

Cytat

Tytuł tematu z odwołaniem: [prefix wybrany z listy] Twój nick

Phi! Jeszcze będę nam mówić jak mamy tworzyć swoje tematy! A co potem? Stworzą regulamin co można jeść przed wejściem na ich serwery?! Nie można im na to pozwolić! STOP dyktaturze plebsu! KON-STY-TU-CJA! DE-MO-KRA-CJA! PRO-STY-TU-CJA! PRO-HI-BI-CJA! Nie dajmy się inwigilować jakimś pajacom, których ego jest 3 razy większe od nich samych(w niektórych przypadkach nawet więcej). Piszcie co chcecie, lecz nie stosujcie się do tego zalecenia.

A teraz treść właściwa(tak, tak po łaz tłzeci, ale ktoś mógł niedosłyszeć, bo kiepsko wymawiam ł :< )

1. Nick, steamID:  xXxPussyDestroyer69xXx2010, https://steamcommunity.com/profiles/3526164734863/ // prosta sprawa, podajemy nasze dane, żeby mogli nam zdjąć bana, co niewątpliwi nastąpi. Można dodać jeszcze adres i skrzynkę pocztową, na którą mają wysłać kwiaty i pisemne przeprosiny. Oczywiście jest to najważniejszy punkt w całym temacie.

2. Data i godzina otrzymania bana: 28.08.2018 21.00.45 // pamiętajcie żeby podać to z jak największą dokładnością, bo jest to niezbędne do rozstrzygnięcia sprawy. Zaleca się milisekundy, lecz zazwyczaj same sekundy wystarczają

3. Serwer: Zombie Escape // podajemy serwer na którym mamy bana, jako że ban i tak działa na wszystkich serwarach, to w zasadzie można podać pierwszy z brzegu, najlepiej ten najchętniej grany, bo jest większa szansa, że nie ogarną i dla świętego spokoju dadzą ub. Zombie Escape do tego nadaje się świetnie, bo w końcu jest tam najwięcej slotów, nie?

4. Długość Bana: nie wiem // no bo co mnie to? Mam być jakąś wróżką, czy jak? Sam sobie dałem tego bana? Wy banujecie, wasza sprawa na ile i sami sobie wpisujcie

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  nie wiem // jak w punkcie wyżej, nie ma co wróżyć z fusów, jak się pije wodę, niech sobie sami szukają

5. Powód bana: nie wiem // no i kolejny punkt, który załatwiamy w ten sam sposób

6. Admin banujący: nie wiem, ale pewnie to ten wredny typ co mnie nie lubi, Głup Timor, czy jakoś tak // można skrócić jak poprzednie punkty, lecz dobrze jest pokazać, że tak naprawdę ktoś mógł chciał się zemścić, za to, że nie jest tak zajebisty jak ty. A jak przy okazji się "przypadkiem" przekręci jego nick, to tylko na plus

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): pomyłka admina // co by nie było, to musiała być pomyłka admina, że w ogóle śmiał pomyśleć o zbanowaniu nas, a co dopiero wykonaniu. Trzeba do końca twierdzić, że jest się niewinnym, bo to jest najlepsza droga do zdjęcia bana(niewinnych się nie karze, czyż nie?)

8. Opis sytuacji: nie wiem, ale ja nic nie zrobiłem // nie wiesz o co chodzi, oni mają jakieś urojenie, chcą się na tobie za coś zemścić, cały świat jest przeciwko tobie, jesteś prawdziwym bohaterem jak z filmu. Niedługo dostaniesz ub, zostaniesz adminem, multiadminem, s-adminem i wtedy pokażesz tym wszystkim multiadminom i innym, że z tobą się nie zadziera

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/ // niech znają łaskę( w tym wypadku chodzi o łaskę, nie laskę, żeby sobie ktoś nie pomyślał :< ), można dać im ten link do sourcebansów, bo przecież tam tego bana widać.

10. Dowód*:  <pusta linijka> // dokładnie tak, nie ma co tam pisać, bo to wszystko są jakieś bzdury. My nic nei wiemy, jesteśmy niewinni, a to są jakieś urojenie paranoika. Niedługo wszystko się skończy, a my będziemy nowymi strażnikami teksasu.

To już wszystko! Jak widzicie nie jest to aż takie trudne, jak mogło się niektórym wydawać. Mam nadzieję, że niedługo wszystkie odwołania, będą tak wyglądać i wszyscy będziemy mogli walczyć  systemem. Do zobaczenia po drugiej stronie!

*drobnym druczkiem(ta mogłem to zrobić normalnie, lecz dbam o wasze oczy)* Notka od autora:

Klątwa sequele, chyba znowu uderza. Po ledwo znośnym poradniku o podaniach(który, nie wiadomo dlaczego został przehypowany, jak fortine) pojawia się jeszcze gorszy poradnik. Niestety Reakcje się muszą zgadzać, więc jeśli pozytywnych reakcji(lubię to, dziękuję, ha ha) będzie więcej niż 15 to jutro nie wrzucę części trzeciej, a jeśli reakcji będzie mniej niż 50 to wrzucę go kiedy mi się bezie chciało(bo wiecie, #pasja i nie chodzi mi tutaj o film Mela Gibsona) *koniec drobnego druczku*

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba trzeba mieć z 30 IQ, żeby nie zrozumieć w ogóle co trzeba zrobić, żeby dostać tego upragnionego unbana.

Jak nie chcesz się męczyć z pisaniem jakiegoś odwołania od bana to po prostu nie łam regulaminu, SZOK. 

PS Oczywiście, że nie przeczytałem tego posta w całości bo szkoda mi czasu na coś tak prostego. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to Wy jeszcze nie znacie kulis odwołań. Ci "najlepsi" wysyłają do mnie wiadomości typu:

ejjj, dostałem bana //(zakładam, że chodzi mu o to, że chce UB, a nie tylko o poinformowaniu mnie o tym

dasz ub? nic nie zrobiłem!

za co dostałem bana? dasz ub?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Adi napisał:

A to Wy jeszcze nie znacie kulis odwołań. Ci "najlepsi" wysyłają do mnie wiadomości typu:

ejjj, dostałem bana //(zakładam, że chodzi mu o to, że chce UB, a nie tylko o poinformowaniu mnie o tym

dasz ub? nic nie zrobiłem!

za co dostałem bana? dasz ub? 

Ze też ja o tym nie pomyślałem! To przecież znacznie upraszcza sprawę, bo nie trzeba stosować wzoru!

A tak poza tym to @Adi ile płacisz za reklamę forum?

https://imgur.com/a/AGTLlz0

https://imgur.com/a/bPafMFJ

https://imgur.com/a/8c9CPn2

Aż 3 na 3 przeglądarki pokazują nasze forum na samej górze strony wyszukiwania i czyja to zasługa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wolałbym, żeby pokazywało to forum po wpisaniu "najlepsza sieć serwerów" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za odpowiednią opłatą da się załatwić. Jeszcze 500 poradników i się zrobi jak stworzyćnajlepszą sieć serwerów counter strike :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"kulisy" żywcem z mojego profilu :

"jest sprawa poniewaz mam 10 warnow i mam kapsle i chcialbym odkupic 6 moglbys przyjac do znajo bo to wazne bo odwolanie zoidberga za mnie zostalo usuniete i nie mam mozliwosci zeby odkupic ub a wiec moglbys przyjac do znajo bo to naprawde wazne"

"przyjmij do znajo mam sprawe zwiazaną z banem"

"albo dodaj do znajo bo nie moge dodac

przyjmij do znajo mam sprawe zwiazana z banem i svipem ktorego kupilem prosze

Przyjmij do znajo ważna sprawa bo ma forum nie mogę"

"TIMOR przyjmij zapro bo vipa chce kupic"

/\

gość myślał, że go dodam bo poczuję piniondz :D

ehh xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.