Skocz do zawartości
SUPER TIMOR

Głosowanie na grafikę reklamową

Kto zrobił najlepszy szablon grafiki reklamowej?  

45 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto zrobił najlepszy szablon grafiki reklamowej?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Poniżej umieszczam 3 grafiki. Kolejność nieprzypadkowa - jest tak, jak w ankiecie. 

Proszę o oddawanie głosów na grafikę, która prezentuje się najlepiej, i która zachęciłaby was najbardziej do gry u nas.

Głosy oddajemy w ankiecie!

Dzięki :)

@Caboty

p5kAbmd.png

@vein

YoyqKVR.png

@Killua

DVxxBeK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy ma fajny mroczny klimat, podoba mi się kolorystyka i to jak zostało to wszystko połączone. Tylko "dysponujemy...administracją" brzmi mi trochę jak wujek Mihek który próbuje przekupić 8 letniego Tomka cukierkami (imiona przypadkowe). Raczej na reklame nie potrzebny jest teamspeak bo gracz w pierwszej kolejności i tak sprawdzi interesujący go serwer, a dopiero potem stronę i ts'a, w pierwszym adres strony jest ładnie wyeksponowany a miniaturki serwerów nie mają tak oczoje... mocno zaznaczonych ramek.

Mnie osobiście zachęciła by grafika numer jeden, plus komponuje się idealnie z kolorystyką strony internetowej.

Pozdrawiam :)

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie chodzi mi tu o posty kto i co lepiej, tylko o wynik głosowania więc darujcie sobie 😛 ale dzięki

// To tylko szablon, pod niego będzie część dalsza grafiki więc napisy itd ... no na to nie patrzymy. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2018 o 20:33, Samuraj cs-placzabaw napisał:

Tylko "dysponujemy...administracją" brzmi mi trochę jak wujek Mihek który próbuje przekupić 8 letniego Tomka cukierkami (imiona przypadkowe).

Skopiowałem tekst z reklamy, ale no to jest do zmiany xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma to jak sam na siebie glosowac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednogłośnie wygrał @Killua, więc to na Ciebie spada obowiązek zrobienia wszystkiego co w Twojej mocy, aby było SI :D 

Jak chcesz, to zmień sobie rangę na Grafik. 

Dzięki! :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.