Skocz do zawartości
Joski

Nowy tertyfikator oraz kilka propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy nie sądzicie, że obecny tertyfikator jest dziwny? 48 godzin silence za jednorazową obraze? Ban za wiązanke bezsensu. Napisałem własny tertyfikator możecie wyrazić swoją opinie. 

Korzystanie z czitów - perm
• Reklama innych serwerów niż te należące do Sieci cs.placzabaw.pl - Silence od 1 godziny do 1 dnia
• Reklama innych serwerów niż te należące do Sieci cz.placzabaw.pl w nicku/tagu/itp. - Kick/Ban do 5 minut
• Obrażanie graczy - Mut/Gag od 30 minut do 12 godzin
• Obrażanie rodziny gracza - Mut/Gag od 30 minut do 1 tygodnia
• Prowokowanie gracza, żeby złamał regulamin - Mut/gag od 30 minut do 6 godzin
• Podszywanie się pod administracje - Ban od 1 godziny do 1 dnia
• Podpowiadanie osobom w przeciwnym zespole - Ban od 30 minut do 1 dnia
• Uciekanie przed banem - Czas bana x2

• Uciekanie przed Mutem/gagiem/silence - Czas blokady x2
• Wchodzenie na tekstury - slay / Ban od 5 minut do 30 minut.
• Rozmawianie bez mutacji (chyba, że admin wyraża zgode) - Mut od 30 minut do 12 godzin 
• Nadużywanie mikrofonu - Mut od 30 minut do 12 godzin.
• Nie można używać skryptów, pomagających w rozgrywce.  - Ban na godzinę / Ban na dzień
• Zakaz ujawniania danych osobowych innych graczy. - Ban od 1 godzin do 1 dnia.

Jeszcze chciałbym aby na serwer było dodane:

1. !zglos - jezeli to napiszemy wyswietli nam sie obecna lista graczy i zgłaszamy kogoś np: za brak mutacji czy naduzywanie mikrofonu i obecny admin na serwerze otrzymuje informacje na czacie, że gracz został zgłoszony.

2. Żeby na koncu rundy jak 2 graczy zostało czyli 1vs1 naprzykład wybierali by jak walczą np na kucaka czy coś.

3. Dodać komende !rangi ona by pokazywała od ilu punktów jest dana ranga.

4. Dodać komende !top 12-~ czyli pokazywało by nam top graczy malejąco czyli top 12 to 1-12 etc. Aż do tylu graczy ile jest w rankingu bo obrcnie na serwerze jest top11.

Oczywiście to są tylko propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem niektóre kary są za małe :P. Stary system moim zdaniem był git. Ja osobiście leciałem z obrazę z małego kalibru (chyba, że poleciał ktoś ostro z tematem :P ) + admin zazwyczaj daje ostrzeżenia, a przynajmniej ja tak robię :P

'Pojedyncze słowa typu "cwelu": kick / silence do 48h'

Emm tutaj admin nie musi dać tych 48h silence :P może ale nie musi :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mozna troche niektóre kary podwyzszyć no ale jak widziałem obecny tertyfikator za wszysyko ban nie lepiej dac mute albo gaga np jak ktos kpgos wyzwie na czacie to dac mu lepiej gaga a nie silence bo co zrobil przez czat ze dostal silence fuck logic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Joski napisał:

No mozna troche niektóre kary podwyzszyć no ale jak widziałem obecny tertyfikator za wszysyko ban nie lepiej dac mute albo gaga np jak ktos kpgos wyzwie na czacie to dac mu lepiej gaga a nie silence bo co zrobil przez czat ze dostal silence fuck logic.

Wyzywać możesz tu i tu 😛 blokujesz całkowicie komunikacje ;-; 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak wydaje mi się, że administratorzy dają kary według uznania tzn. racjonalne itd.

Oczywiście czasem się zdarzy, że ktoś przesadzi, ale to wszystko można wyjaśnić w odwołaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze jest, nic nie zmieniać. Nie wierzysz? Admin ma zawszę rację, więc na ile chcesz bana?

A poważniej to taryfikator, taryfikatorem, ale jak admin będzie chciał to dowali inny punkcik, jakąś pierdołę i zawsze wyjdzie na jego.

Poza tym taryfikator jest stworzony sla ludzi myślących, aże niema takich, którzy potrzebują listy kroków co robić. No i twoje wytłumaczenia na shoutboxie jakby zaprzeczały twojemu własnemu taryfikatorowi, ale to już szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Joski, joski...

W dniu 14.09.2018 o 22:13, Joski napisał:

Napisałem własny tertyfikator możecie wyrazić swoją opinie

Czemu ty tak ludzi oszukujesz?

7bc4975384dd4509706b80578d7c8bd8.png

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nevaeh spokojna Twoja :D dzięki, ale ja już dawno go prześwietliłem i widzę, co jest na rzeczy 😛

Właśnie to, że nie mamy podobnie łagodnego taryfikatora co reszta sieci, pozwala nam na rozwijanie skrzydeł. Ci, którzy są fair grają - reszta do lamusa :P

Bany na 5 min są równoważne z kickiem.

Propozycję odrzucam, bo każdy administrator odpowiada za swoje bany i muty, a taryfikator jest bardziej informacją dla graczy i lekkim ukierunkowaniem dla adminów. Jak ban jest dłuższy, niż przewiduje taryfikator - znaczy się, że admin albo ma niezłe jaja żeby tak pogrywać, albo radził się bardziej doświadczonych, bądź sam nim jest.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.