Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czm żadnego admina nie ma znowu ndostałem bana za nic na auto bh jezu a teraz nic nie robiłem i ban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierw to napisz post po Polsku, bo ja za dużo nie rozumiem. Napisz go w odpowiednim dziale. Jeżeli votebanują Cie za nic, napisz na nich skargę. Aktualnie tylko zaśmiecasz forum.
Czemu nie ma admina? Prawdopodobnie aktualnie nie gra tylko robi coś innego  ¯\_(ツ)_/¯.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta i mam pisać skarge zamiast admin tam wejść i porozmawiać z nimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

azorek1233 Musisz napisać komentarz w odpowiednim miejscu na forum zgodnie ze wzorem i przede wszystkim przedstawić jakiś dowód np w postaci demka które znajdziesz na forum. Za posty tego typu możesz dostać jedynie bana za zaśmiecanie... Jest godzina 15:40 admini też mają pracę czy szkołę pamiętaj o tym. Właśnie w takich sytuacjach trzeba napisać skargę która zostanie rozpatrzona i będą wyciągnięte jakieś konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LINK - https://cs-placzabaw.pl/forum/44-skargi/

Pamiętaj żeby skarga była napisana zgodnie ze wzorem i przedstaw jakiś dowód bo inaczej będzie odrzucona.

Wystarczy się porozglądać chłopie a wszystko znajdziesz 

Edytowane przez Thorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu gracze cię zvotebanowali tutaj wymienie w punktach. 

1. Z tego co tu widzę masz problem z napisaniem skargi i mówisz żeby wbił admin.

no to tak przedstawmy taka scenke . Jeden gracz powiedział drugiemu **** ** ** ***** .

Wbije admin ty sie skarżysz że tak na cb powiedział co robi admin? Banuje go za to że ty tak twierdzisz?

Musi w takim przypadku zobaczyc demko chce mu sie? no nie bardzo  mi też by się nie chciało.

Tutaj wyśle skreena 6RTxAxS.png

Albo zrobiłeś coś tym graczą albo nwm.

2. Jeżeli aż tak cię to boli że cię votebanują (Bez powodu) Jeżeli zaś maja powód np. nadużywanie przez cb mikra to powinneś pomyśleć nad sobą.

Ale jak napisałem wyżej zrobili to według ciebie bez powodu napisz na nich skarge w tym dziale. 

https://cs-placzabaw.pl/forum/44-skargi/

A tutaj masz wzór.

Dziękuje dobranoc.

PAMIĘTAJ O WZORZE>! BO SKARGA BEZ WZORU ZOSTANIE ODRZUCONA!

Edit: @Thorek :(  Pisałem 1 . ... :( "smuteg"

Edytowane przez CraZySOVIVET

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej - sytuacja wyjaśniona. Przedłużałeś wg osób, które Cię votebanowały.

Jeśli chcesz przedłużać i dostać bana od admina, a nie od graczy to zrób tak jak napisał Wilczur.

Jeśli nie chcesz dostać bana nigdy, to przestrzegaj regulaminu, nie wkurzaj graczy i bądź miły - a będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.