Skocz do zawartości
San Sebastian

Jak Feniks z popiołów!

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj proszę WSZYSTKICH sympatyków serwera ZE o POMOC!
Niestety serwer zbliżył się do krytycznego momentu i grozi mu zamknięcie :(
Jest to bardzo przykra i bolesna wizja.
Dlatego proszę każdego zainteresowanego o pomoc w odbudowaniu ZE.
Wystarczy poświęcić trochę czasu , wejść na serwer,  pozapraszać znajomych i ... dobrze się bawić :)
Można mnie dodać do znajomych i z wielką chęcią pogram z każdym zainteresowanym :)
Dzięki za wysłuchanie :)

IP Serwera: 137.74.1.238:27030

• Smutny 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sczerze?

Pamietam jak ten serwer zostal otwarty na placu zabaw bardzo milo i fajnie sie gralo ,ale bardzo szybko znudzil mi sie ten serwer uciekanie przed zombie lub gonienie jako zombie to nie dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak reaktywujcie kolejny serwer co miesiąc, żeby nie "upadł".

Dajcie tym serwerom zdechnąć w końcu a nie, próbujecie je ożywiać na siłę, żeby niby było że coś robicie jako admini.

Może zamiast prosić co miesiąc(tak wiem,że dopiero robisz to pierwszy raz), żeby ktoś wbił może byś coś zaproponował? A zresztą co ja tam wiem

🤡

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, YuGi* napisał:

Tak reaktywujcie kolejny serwer co miesiąc, żeby nie "upadł".

Dajcie tym serwerom zdechnąć w końcu a nie, próbujecie je ożywiać na siłę, żeby niby było że coś robicie jako admini.

Może zamiast prosić co miesiąc(tak wiem,że dopiero robisz to pierwszy raz), żeby ktoś wbił może byś coś zaproponował? A zresztą co ja tam wiem

🤡

Kolega coś zaproponował, na start wspólne granie, sporo osób przyszło na serer juz po tym jak ZE wystartował i nie mieli okazji pograć wspólnie z nami większą grupka. To, że On chociaż proponuje takie rzeczy robi kilkaset razy więcej dla serwera jak i calej serwerowni, niż Ty tylko pisząc krytyczne komentarze na jego temat, witając się z nowymi ludźmi i pisząc komentarze, które nawet w najmniejszym stopniu nic nie zmienią (podania)

Twoje podejście, jak i przydatność można podsumować tym co powiedziałeś na temat całej serwerowni: tu cytuję "niech zdechnie".

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wilczur9877 napisał:

Kolega coś zaproponował, na start wspólne granie,

No dobra, zaproponował wspólne granie ale co dalej? Z oldem też proponowali wiecznie wspólne granie i co?

o, że On chociaż proponuje takie rzeczy robi kilkaset razy więcej dla serwera jak i calej serwerowni, niż Ty tylko pisząc krytyczne komentarze na jego temat

Nie pisałem nigdy negatywnych komentarzy na Sebastiana, skrytykowałem tylko jego pomysł, który już raz był realizowany na innym serwerze i na dłuższą metę nie miał sensu.

Twoje podejście, jak i przydatność można podsumować tym co powiedziałeś na temat całej serwerowni: tu cytuję "niech zdechnie".

Tutaj nie miałem na myśli serwerowni tylko kilku serwerów które na siłę, niektórzy próbują "ożywiać". Serwerowni w żadnym wypadku źle nie życzę, ale rzeczywiście tutaj tego nie sprecyzowałem.

Wspominanie o przydatności w momencie kiedy na chwilę obecną jestem tylko biernym użytkownikiem, który jak wspomniałeś wita się tylko z nowymi ludźmi i czasami napisze coś na chatboxie, jest moim zdaniem totalnie nie na miejscu, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale nawet nie próbuję być przydatny.

Proponuję na tym poście zakończyć tą "kłótnie". Chyba, że jeszcze masz jakieś wątpliwości to możemy je wyjaśnić na pw albo tsie.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opowiem wam kawał, może stary, może ta wersja jest trochę inna od wersji, którą znacie, ale jakoś mi to pasuje do rozmowy.

Dwóch kolegów poszło do kina na komedię. Jeden z nich ciągle się śmieje, ale w pewnym momencie zauważa, że ten drugi jednocześnie się śmieje i płacze. Ten pierwszy pyta "czemu się śmiejesz?", na co drugi odpowiada "bo mnie bawi ten film", "to dlaczego płaczesz?" - pyta pierwszy, na co drugi odpowiada: "bo sobie usiadłem na... (no wiadomo na czym, jak nie wiesz, to znaczy, że i tak byś nie zrozumiał) i nie chce mi się poprawić".

Tak kawał iście przezabawny, ale czemu go przytaczam? Ponieważ te wypowiedzi właśnie tak mi się kojarzą z tym, któremu się nie chciało poprawić. Zero wysiłku, dosłownie chwila, a on wolał siedzieć i płakać.

Tutaj widzimy idealny przykład tego, że jak nic nie znaczę to nie muszę nic robić, ale muszę narzekać, że ktoś cokolwiek robi. Czy jest w tym coś złego? Teoretycznie nie, ale jeśli poddajemy czyjeś plany w wątpliwość, bo mamy inną wizję, a nie dlatego, że "to i tak pierdolnie". Świetne podejście! Tylko czemu nikt z takimi poglądami nie jest taki konsekwentny w swoich przekonaniach? Ano dlatego, że gdyby był to już dawno przestałby próbować przeżyć i pozwoliłby sobie "zdechnąć", bo jak u innych te same rzeczy kończyły się śmiercią, to wnie twoim przypadku też tak będzie, więc po co jeszcze żyjesz?

Oczywiście jest to cecha potrzebna amerykańskiemu wojsku po II wojnie światowej, które wojny prowadziło tak samo i wszystkie przegrywało licząc, że te same działania wywołają ten sam efekt, dlatego sugeruję złożenie tam CV, ale odpuszczenie sobie komentowania niektórych tematów na forum i pozostania w dziale powitań.

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich ZAINTERESOWANYCH.
Proponuję jutro między 18-20 pograć, możliwe, że jeszcze w trakcie dnia też będę.
Jestem otwarty na sugestie, zapraszam serdecznie :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, San Sebastian napisał:

Dla wszystkich ZAINTERESOWANYCH.
Proponuję jutro między 18-20 pograć, możliwe, że jeszcze w trakcie dnia też będę.
Jestem otwarty na sugestie, zapraszam serdecznie :)

Ma być moja mapa albo się policzymy! :piesel:

cya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za obecność, jak widać jest światełko w tunelu :)
Na następny termin, który można sobie zaplanować proponuję sobotę również w godzinach popołudniowych :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc dzień dobry, cześć i czołem.
Jako może nie zawodowy, ale na pewno lubiący grywać w zombie mode'a gracz, przyszedłem dodać kilka dość małych sugestii, jakie może choć troszku pomóc popchnąć serwer do przodu.

Na początku, na przyszłość zaznaczę, w jakich formatach będę dawał sugestie, a ich będzie 3:

1. Ogólna: Są to sugestie obiektywne, które mogą przeszkadzać/pomóc nie tylko mi, ale większej ilości graczy.
  2. Pół Prywatna: Są to sugestie podchodzące pod już subiektywistyczne, ale nadal mogące pomóc części graczy.
  3. Prywatna: Są to sugestie czysto subiektywne, głównie stawiające na korzyść mojej osoby.

Dzisiaj akurat przytoczę po jednej z każdego rodzaju, ale myślę, że z czasem znajdzie się tego więcej, aby móc dalej rozwijać serwer.

Jak już wcześniej zaznaczyłem, nie jestem zawodowym graczem, raczej nazwałbym bym się casual'em, ale CS:GO mam zainstalowane tylko dla zombie mode'a i to w niego mam zamiar głównie grać, a jako że znalazłem najodpowiedniejszy serwer do tego, to raczej mam zamiar na nim zostać. Ale do rzeczy. Jako, że graczem zawodowym nie jestem, to także nie będę się posługiwał poprawnymi/odpowiednimi terminami, więc w razie nie porozumienia/załamania nad moją nie wiedzą proszę mnie poprawiać.

Ale do rzeczy v2.

1. Sugestia Ogólna: Brakuje mi na serwerze timer'ów, czyli po prostu informacji o tym, za ile dane drzwi/przejście/teleport/łódź/helikopter/pojazd/nuke/inna część mapy  zostanie aktywowana. Brakuje tego bardzo na mapach, gdzie moment między otwarciem a zamknięciem danego przejścia w celu odgrodzenia ludzi od zombie jest bardzo krótki (Przykładem może być mapa Port Royal w klimacie piratów z karaibów, gdzie takimi miejscami jest brama na samym początku na pierwszych 2 lvl'ach czy drzwi na ten plac gdzie można zdobyć większość przedmiotów (są one następnym postojem dla ludzi)). Taki timer to bardzo ważna informacja taktyczna i pozwala nie tylko zaplanować przyszłe ruchy (np.: czy używać teraz danego typu granatu czy też nie), ale także pozwala nowym graczom (a jak wiemy teraz mają oni szansę napływać po przejściu CS:GO na model Free to Play) szybciej zapoznawać się  z elementami mapy.
  2. Sugestia Półprywatna: Tego, czego mi brakuje też, to możliwość zakupu tak zwanych (przynajmniej mi się wydaję że tak zwanym jest to, czego szukam XDD) Tracer'ów, czyli specjalnych kolorów na tory lotów pocisków. Jest to nie tylko dodatkowa ozdoba dla graczy, ale także pozwala bardziej doświadczonym graczom pokazywać drogę nowszym graczom, dzięki czemu wiedzą oni, że mają podążać za daną osobą, bo wie ona, gdzie na danej mapie iść.
  3. Sugestia Prywatna: Tutaj akurat sprawa nie jest tak pilna jak powyższe. Mianowicie, miałbym prośbę. Czy dałoby się dodać jeden rodzaj Trail'sa, konkretniej Trails Sharingan (Sharingan Itachi'go Uchiha'y z Anime "Naruto")? Po prostu chciałbym znaleźć się w jego posiadaniu, bo mi się bardzo podoba XD.

Powyższe sugestie oparłem o poprzedni serwer, na jakim grałem, mianowicie C4.rs, który niestety umarł śmiercią naturalną. Mam nadzieję, że ten serwer spotka inny los, oraz że powyższe sugestie zostaną rozpatrzone pozytywnie 😃.

Pozdrawiam

Pan Kisiel

Edytowane przez Pan Kisiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do punktu 2: Trailse są, wpisujesz !shop i masz tam dział TRAILS, gdzie możesz je zakupić za odpowiednią ilość kredytków.
Punkt 1 oraz 3: Propozycje/Bugi/Problemy trzeba umieszczać w odpowiednim dziale ( https://cs-placzabaw.pl/forum/60-propozycje-bugi-mapy/ ), wiem że dopiero co wbiłeś więc luz, to tak na przyszłość :)
Ja właśnie zabierałem się za zgłaszanie paru błędów, więc o Twoim ukochanym trailu też napiszę, tylko daj link do Niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Punkt 2 drugi opierał się na Tracer'ach (mogę podawać błędną nazwę), a nie na Trail'sach. Trail'se tworzą się za graczem, a Tracer'y są zaznaczonym (zazwyczaj jednakowym kolorem) torem lotu pocisku. Czyli po zakupieniu Tracer'a o kolorze np. niebieskim, po strzale prosto przed nami powinna się pojawić długa linia w kierunku, w którym oddaliśmy strzał.

Jeśli chodzi o tego mojego trail'sa, to nie mam pojęcia o procesie dodawania ich do serwera, ani gdzie powinienem szukać linka dla ciebie, abyś mógł go dodać. Jedyne, co udało mi się znaleźć to to: http://fast.27region.com/csgo/materials/sprites/trails/

ale nawet nie wiem, czy to na pewno to. XD

A wniosek o tracer'y wniosę już tam, gdzie mi podałeś. XDD

Pozdrawiam

Pan Kisiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są tory lotu granatów, dla pocisków to już za dużo pierniczenia, a samo ich wprowadzenie będzie tylko utrudniało grę, więc nie ma sensu tego wprowadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn od strony technicznej to żadne "pierniczenie". Podczas gdy, gdyby każdy miał tracera.. no może być nieprzyjemnie względem widoczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kiedyś grałem to jakoś bardzo nie przeszkadzało, jeśli chodzi o widoczność, a pozwala czasem "kierować ruchem" XD. Ale rozumiem obawę przed utrudnioną widocznością i jeśli nie dodacie ich do serwera to trudno, poradzimy sobie bez XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn losowe strzały na oślep raczej ruchem nie pokierują imo, bardziej trailsy już albo marker liderowi dodać haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są tracery ze skillbota, bo tam da się wyłączyć ich widoczność.

Przydatne komendy:

!sb

!perks

A co do tego sharawararra to pewnie by się dało, bo chyba jest jeszcze kilka modeli przed overflowem, ale nie wiem czy jestem w posiadaniu takiego traila, a jeśli nie, no to potrzbny jest jego plik.

Edytowane przez Merxy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.