Skocz do zawartości
Thorek

Event - Najlepszy sportowiec placu zabaw!

Rekomendowane odpowiedzi

Ok więc mamy już pierwsze 32 osoby! Gratuluje! Macie pewny występ w turnieju ale tak jak pisałem i mówiłem, to nie koniec,nadal macie szansę grać o 500 tyś fajek, svipa i awp wystarczy tylko zapisać się na turniej tak jak wszyscy z tym że zostaniecie dodani do grupy rezerwowej. Musicie liczyć na to że ktoś z tych 32 osób zrezygnuje. Jeżeli tak się stanie to będziemy losować jedną osobę z grupy rezerwowej która zostanie dodana do drabinki także przy odrobinie szczęścia zagracie na evencie!! :D Liczba zgłoszeń jest nieograniczona może się zgłosić nawet 100 osób a Ty możesz być tą jedną z wylosowanych! Powodzonka i zgłaszajcie się dalej!  (osoby z listy rezerwowej muszą mieć mnie w znajomych na steam więc zapraszajcie) GL!

Edytowane przez Thorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RaAgi    STEAM_1:1:123103525 

Edytowane przez RaAgi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnia szansa żeby zapisać się na turniej! Start niedziela 14:00!! Potrzebujemy więcej ludzi do grupy rezerwowej każdy ma takie same szanse. Zapraszam!

Drabinka jest w 1 poście. Kolejność rozgrywanych meczy od góry tabeli do dołu. 

Grupa rezerwowa nadal otwarta zapraszam!

Edytowane przez Thorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Event zakończony!

1 MIEJSCE      Babcia Juzia      : STEAM_1:1:17028223   

2 MIEJSCE      Gołąbek       : STEAM_1:1:431357917

3 MIEJSCE      ✪Mihau ツcs.placzabaw.pl      : STEAM_1:0:154593451

Gratuluję najlepszej trójcę!

Dziękuję zarówno wszystkim uczestnikom jak i osobą którzy pomogli w organizacji turnieju!

Szczególne podziękowania za pomoc dla:

@SUPER TIMOR @Adi @ShizeR @wilczur9877 @FuRaJ @Sasuke i v3eso oraz wszyscy o których wspomnieć zapomniałem a przyczynili się do realizacji eventu - bez was ten turniej by się nie odbył, dzięki chłopaki. :D Dziękuję też Apapowi, Axovafowi i Troldsowi za pomoc w nagraniu filmiku i Veinowi za zrobienie grafiki. Mam nadzieję że event się podobał jak kogoś nie było to może sobie zobaczyć przebieg rozgrywek tutaj -

Ten event pokazał jakich mamy zajebistych graczy na naszej serwerowni. Do następnego i widzimy się na jailu! ❤️

• Dziękuję 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.