Skocz do zawartości
Krzychu

Proszę działaj..

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wersja mapy jb_placzabaw_forest, usunąłem komunikat na hudzie Map by Krzychu mam nadzieję że to przez to nie działała 

Wgrana na 1drive

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrane, proszę jakiegoś ADMINa, żeby sprawdził czy działa i dał znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: wood/floor03
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: brick/hr_brick/venice/venice_brick_ground_1b
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: glass/unbreakable_glass_a_01
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: de_dust/tilefloor02
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: tile/inferno_tiles_blue_01
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: brick/hr_brick/venice/venice_brick_1
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: brick/hr_brick/brick_d
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: de_dust/hr_dust/hr_dust_blend_plaster02-plaster02dirty
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: glass/unbreakable
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: cs_italy/cobble02
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: tile/inferno_tiles_red_01
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: de_nuke/nuke_metaldoor_01
env_cubemap used on world geometry without rebuilding map. . ignoring: maps/jb_placzabaw_forest_v2_4/de_dust/hr_dust/hr_dust_blend_plaster02-plaster02dirty_wvt_patch
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 22
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 23
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 24
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 25
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 26
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 22
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 23
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 24
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 25
(*VertexLitGeneric*), 
KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file materials/models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/dnishe_truba_mi.vmt line 26
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
Error! Variable "$phongalbedotint" is multiply defined in material "models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/ethan_-_car_mi"!
Error! Variable "$phong" is multiply defined in material "models/plet/residentevil7/vehicle/dodge/ethan_-_car_mi"!
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 
(*VertexLitGeneric*), 

Mapa nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krzychu cs-placzabaw.pl siedziałem trochę w sdk z mapami, więc mogę spróbować Ci pomóc. Odezwij się później na steam to może coś wymyślimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.