Skocz do zawartości
✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA

Wkoncu trzeba.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka tu Urbi.

Wkoncu nadszedl ten dzien zeby opuscic serwerownie na troche czasu.

Na samym poczatku chcialbym podziekowac kilku osobom:

@Mr Rooster - Ojjj Grzegorz, za czasow admina jak mi pomagales w wielu sprawach, w wielu sytuacjach jak i innych.

@Grzelak1337 - DAWIDKU, za te wszystkie fajne rozmowy na tsie, za te gry w monopoly. Moze jeszcze sie kiedys zgadamy i zagramy :D

@Sayoo - Kolejny Grzesiu :D, za wszystkie protipy jakie mi dales i za pomoc w wielu sprawach :)) 

@Shnycel - Daniel Zielona laka :D, za gre na info (zartuje xD) a tak serio to za mile spedzone godziny (nawet powiedziałbym dni) na serwerowni :) Mam nadzieje ze bedziesz najlepszym adminem na tej sieci!
@Dziki ninja - Remikk, Tobie chcialbym podziekowac za mile spedzone momenty na CODzie i za to ze tylko upominales jak wychodzilem za mape a nie odrazu ban :)) 

@SUPER TIMOR - ojj Bartku Borohu :), tobie chcialbym podziekowac za to ze dales mi szanse zagrać w CT
@Yest cs-placzabaw.pl
 - Hubert, dzieki za spedzone mile godziny (tak samo jak u Shnycla) na serwerze jak i na tsie.

@TheKnifer - Pawełek :), Dzieki za te wszystkie sojusze, pomocy w buntach i za te wszystkie rozegrane mmy :) 

@FuRaJ - Pawełł, Za te smieszne sytuacje na JB kiedy byleś naje*any i chodzilismy sobie przy GR'ze w poszukiwaniu broni i potem CHYBA Golabka XDDD ;D

Wszystkim niestety osobno nie podziekuje bo zajelo by to cala strone.

Dzieki wszystkim moze jeszcze wbije kiedys i pogram :)))

Edytowane przez ✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Urbi dziękuję Ci za ciągły spam na PW zawsze z pierdołami heheh :D Wracaj do nas szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze wrócisz ja osobiście zapraszam na surfa. Elo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietaj kto cie do gangu musial co chwile dodawac... wroc! Wcale nie musial - robil to z dobroci serduszka :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram na serverach dłużej od cb a mianowicie od 7stycznia 2017 roku. A na forum zarejestrowalem sie owiele pozniej :)

Tu masz moje bany https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:149499838&Submit   te ostatnie sa pod innym nickiem :)

i tam masz date ostatniego bana

i proszę nie mówić "jakiś tam"

Edytowane przez CraZySOVIVET

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA - Ćśśśś... To miała być nasza mała tajemnica! ❤️

Trzymaj się i wracaj jak najszybciej - u nas zawsze drzwi otwarte! ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet w pożegnaniu się pokłócić XD

Siema

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, CraZySOVIVET napisał:

Gram na serverach dłużej od cb a mianowicie od 7stycznia 2017 roku. A na forum zarejestrowalem sie owiele pozniej :)

Tu masz moje bany https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:149499838&Submit   te ostatnie sa pod innym nickiem :)

ale i tak jestes nonamem w porownaniu do niego XD
edit: urbi mial bodajze 3 konta 

Edytowane przez vein

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, CraZySOVIVET napisał:

Zobacz swoje godziny na jailu a moje :)

Jeszcze na starym koncie gdy miałem vaca też miałem trochę godzin więc pozderki 

Edytowane przez ✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.