Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  Trollds3   STEAM_0:0:14799618

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:  Gołąbek  STEAM_1:1:431357917

3. Data i godzina zdarzenia: 14.15  07.10.2018

4. Mapa: jail_dubai

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

1.2. Zakazane jest:  Korzystanie z bugów (zarówno tych występujących na mapie jak i na serwerze)

6. Opis sytuacji: Gracz ominął plugin wpisując w konsoli retry

7. Proponowana kara:  2-3 tygodnie

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja teraz ja się wypowiem.

Było tak jak na demku zostałem zabity przez trolldsa ponieważ Japoniec zmylił bo powiedział Gołąbek mówi Gołąbek ginie a nie był wardena. Wpisałem ci raz fk żebyś zrepsił to ty odrzuciłeś to postanowiłem wpisać retry w konsoli i ci napisać w !Fk że zmylił. I na to wychodzi ze zbugowałem tylko raz plugin chociaż miałem rację w !fk. A co do tych pozostałych fk to było tak że mi się komunikat nie wyświetlał żebym wybrał osobę która mnie zabiła to odpuściłem. Dodam jescze że w następnej rundzie/mapie admin @wilczur9877 uświadomił mnie ze to jest bugowanie bo tego nie widziałem.  Tyle z mojej strony pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze @Trollds3 - jeśli Ty dałbyś za coś takiego 2-3 tygodnie, to masz odpowiedź dlaczego nie jesteś adminem.

@Yukii - następnym razem mówisz, żeby zrespili Gołąbka jeśli to FK i tyle, a za FK możesz przecież rzucać CTBany.

Zgłoszenia Gołąbka były słuszne, a niesłusznie odrzucane. @Gołąbek zapisz sobie demko i napisz skargę na Japońca za zmylanie, Trolldsa za FK.. na pewno wyciągniemy konsekwencje :)

A, no i rzeczywiście. Czekaj do następnej rundy żeby o tym pogadać, a nie omijasz działanie pluginu. Ostrzegam 😛 

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.