Skocz do zawartości
Dresik

była noc i aszaz pomogl nam na ts

Rekomendowane odpowiedzi

Jako jedyny z pięciu administratorów postarał nam się pomóc na teamspeaku i rozwiązał nasz ogromny problem wiec postanowilem mu podziekowac piszac post w tym dziale

dziekuje panie aszaz

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Była noc ja tam przed 22 wychodzilem i revins...

No bo bylo tam 6 przed 20 i my tam do yuki z kolegami wchodzimy a ona...

A tak serio to rzeczywiscie aszaz zasługuje na pochwale nie to co niektórzy admini jaila...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W fortnite tez gra dobrze wiec ❤️ ale nie ma co chwalic bo sie za dobrze poczuje...

Do pracy leniwcu a nie żerujesz na czyimś!! :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga słuszna, zabrać mu admina, bo nie wiem po co mu on skoro nic z nim nie robi!

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuszna pochwala, koledzy potrzebowali pomocy... nikt nie chcial im pomóc :( nawet do mnie na kanał zawitali a ja ich gościnnie przyjąłem i życzylem im powodzenia w znalezieniu rozwiązania na ich problemy, na szczęście @ASzaz ^.^ byl online! Dziekuje ci @ASzaz ^.^ za to ze im pomogles! Nawet nie wiesz jak mi było przykro że byli tak zdesperowani w szukaniu pomocy ze do mnie wbili na kanał! Przykro mi bylo jak nie mogłem im pomóc ale dzięki tobie mój drogi wszystko sie zmienilo! 

:x :x no homo! AJ LOW JU

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie o czym wy mówicie xD Wszedłem na kanał z zapytaniem jakiej pomocy potrzebujecie a wy do mnie że macie taki problem że Yukki was wywaliła z jej prywatnego kanału na który weszliście 2/3 razy. Też wam pomogłem uświadamiając że bardzo dobrze zrobiła i ja bym jeszcze opluł xD Aszaz fajny gość!

// hahahah dopiero teraz zobaczyłem "(thorek widzimy sie na forum ale pozniej)" nienawidzę Cię zapamiętaj 

Edytowane przez Thorek
  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.