Skocz do zawartości
HappyPlayGames

[4FUN][DYSKUSJA] Uczyńmy 4FUN wielkim znów!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Wiele osób mnie nie pamięta, jeszcze więcej pewnie nie zna - ale to nic. Nic przecież nie trwa wiecznie - ludzie przychodzą i odchodzą. Wiadomym jest, że na zawsze nie zostaną na serwerze

Pewnie teraz się zastanawiacie nad sensem mojej powyższej wypowiedzi. 

Otóż serwer składa się z ludzi. A jak serwer ma żyć, skoro nie ma na nim ludzi? Patrząc na statystyki jestem nieco zdruzgotany - 4FUN był kiedyś serwerem, gdzie pustki były tylko w środku nocy i wcześnie rano! Dużo się nie zmieniło, co mnie dziwi - po roku nieobecności dalej jestem w topce na gametrackerze, co nie powinno mieć miejsca!

Nie liczę na powrót starych graczy, bo każdy z nich ma swoje życie i być może nie mają czasu na gierki. Ale jedno jest pewne - serwer nie będzie żyć, dopóki nie będą na nim grać gracze. 

I tu pada pytanie...

Co w takim razie zrobić, aby serwer ożył i sprowadzał stałych graczy?

Wszystko zależy tak na dobrą sprawę od społeczności. Nie ukrywajmy - lata świetności CS:GO dawno minęły. Jedni zajmują się życiem, drudzy nie mają czasu, inni przesiedli się do innych gier... 

Ale to nie jest wyrok śmierci dla 4FUN-a!

Wciąż możemy (a właściwie możecie) ożywić serwer i przyciągnąć stałych graczy. 

I tu przejdę do meritum:

Uważam, że serwer potrzebuje wielu zmian. Nie wiadomo czy to pomoże i czy będzie to warte zachodu. Inne serwery też umarły, mimo że podejmowano próby nadania im drugiego życia. 

Uważam, że serwer powinien dostać nowe tchnienie - coś nowego. Niech to będzie nowa forma, ale z definitywnym nawiązaniem do jego pierwotnej formy. Niech to będzie serwer bhop, surf, itd. Kiedyś na forum adminowskim pisałem temat, gdzie podałem wiele propozycji. Jakby komuś z adminów chciało się tego szukać, to zachęcam. 

Na ten moment proponuję:

- Nową edycję serwera i uczczenie tego jakimś eventem, np. na charakterystycznej mapie - mamy jakieś mapy Placowiczów, ale są krótkie. Myślę, że bh Lego2, mg Saw3 i Acrophobia to takie charakterystyczne mapy, na których można przeprowadzić dany event. 

- Wyczyszczenie czasów, rekordów, rang.

- Wgranie nowych rzeczy do shopa (warto sprawdzić czy skiny mają dobre hitboxy, bo kiedyś był z tym problem),

- Pozbycie się większości map i wgranie nowych. 

- Reguralne, comiesięczne eventy,

- Nowe tryby,

- Nie wiem czy gangi jak na jailu to dobry pomysł, ale w sumie... Czemu nie? Tylko bez umiejętności,

- VIP na tydzień dla 3 najaktywniejszych graczy w danym miesiącu,

- Roundsoundy (o ile nie gryzą się z muzyką na mapie),

- Regularne ściąganie graczy,

- Zrobienie czegoś wyjątkowego, czego większość serwerów nie ma. I tu możecie wykazać się Wy, drodzy "Placowicze"! 

Oczywiście zapraszam do dyskusji i podawania propozycji. 

Mam nadzieję, że 4FUN przeżyje. 

Wszystko zależy od Was. 

Edit:

Ajajaj, mój polski o tej godzinie leży.

Edytowane przez HappyPlayGames
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4funa nie ma. Na jego miejscu pojawią się bhop i linear surf.

• Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

4funa nie ma. Na jego miejscu pojawią się bhop i linear surf.

Dokładnie lepiej robić coś nowego niż odkopywać coś starego co nie działa. Cs umiera i to widać gracze odchodzą ale to naturalne i tyle.

Olda też próbowali odrodzić i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.