Skocz do zawartości
Kirito

Dostałem bana za nic? ZE

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze zombie escape dokładnie chwilę temu, wbiłem pograłem chyba z minutę i jeden gościu chciał mnie wywalić a po nieudanej próbie dostałem bana? Mógłbym wiedzieć za co? Kiedy chcę wejśc wyskakuje mi "Dostęp do tego serwera został zablokowany" czy jakoś tak a teraz wyskakuje, że można się połączyć tylko z poczekalni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę to teraz tutaj bo na skargach zapomniałem, że jak nie da się nawet podać dowodów z jakiegoś powodu to są one odrzucane, ale bardzo chcę to wyjaśnić bo nie mam jak podać dowodów. Nagle dostałem bana. Jeśli któryś z adminów serwera Zombie escape dał mi bana bardzo proszę o powód i ewentualne wyjaśnienie całej sytuacji. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz bana na sb :P raczej :P więc może ktoś cię kicknął głosowaniem, ale z cs (tak jak na mm masz pod esc głosowania itp.) miałem kiedyś podobnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko wyjaśnione. Przez dłuższy czas miałem blok, jakaś godzinka. Przepraszam za zamieszanie :D

Edytowane przez Kirito
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.