Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pyt czm kur żadnego admina nie ma na dethrun autobh zbanowali mnie inni użytkownicy już 2 razy czm nie ma administracjii!!!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Jezu znowu...

Jeśli cię zbanowali bezpodstawnie to po to masz dział "skargi", istnieje on gdyż administrator NIE MA obowiązku ani możliwości być na serwerze cały czas.

Ludzie mają własne sprawy w życiu realnym. Następnym razem proszę cię byś przed publikacją posta, przeczytał i poprawił swoją wypowiedź, żeby miała ręce i nogi.

Powodzenia!

PS. A jak nie wiesz jak nagrać demko do skargi, zostawiam link do poradnika :) 

Pamiętaj również o zastosowaniu wzoru :) 

Edytowane przez bassew
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zostałeś zbanowany to raczej mieli do tego powody. Jeśli chodzi o adminów to jest ich mało, więc nie licz na to, że zawsze będzie przynajmniej jeden aktywny na serwerze bo jest to po prostu na tą chwilę nierealne. Następnym razem nagraj demko jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie wysłany na banicję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@azorek1233 Za samo votebanowanie/mutowanie osoby nie ma żadnej odpowiedzialności, jedynie wtedy, kiedy ktoś namawia osoby do wpisywania na Ciebie votebana, to wtedy łamie regulamin. Oddzielną sprawą jest taka, w której w jakiś sposób złamałeś regulamin, wtedy mają prawo "namawiać" inne osoby do votebanowania Cię. 

• !voteban - Za pomocą tej komendy gracze mogą zbanować innego gracza gdy uzbiera się odpowiednia ilość głosów

Jeśli Cię to irytuje, możesz ten problem zniwelować kupując ViPa / S-ViPa w naszym sklepie - sklep.cs-placzabaw.pl - bo osoby z takimi rangami mają immunitet od votebanów ;)

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, baldip napisał:

Skoro zostałeś zbanowany to raczej mieli do tego powody. Jeśli chodzi o adminów to jest ich mało, więc nie licz na to, że zawsze będzie przynajmniej jeden aktywny na serwerze bo jest to po prostu na tą chwilę nierealne. Następnym razem nagraj demko jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie wysłany na banicję. Pozdrawiam.

już była skarga albo i więcej gdzie mieli swój "gang" który namawiał innych do banowania kazdego i votebanowali wszystkich. Więc myślę, że zamiast gdybania gdybyście obejrzeli demko byłoby wszystko jasne xddd

15 godzin temu, azorek1233 napisał:

mam pyt czm kur żadnego admina nie ma na dethrun autobh zbanowali mnie inni użytkownicy już 2 razy czm nie ma administracjii!!!

a ty kumplu zastosuj się do wzoru i podaj jakąś godzine / mape abyśmy mogli to zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkrabku, jest dwoch adminow na tym serwerze. Nie kazdy moze byc 24/7 w csie. Niektorzy studiuja, pracuja i probuja utrzymac jeszcze jakis zalazek normalnego zycia.

Z doswiadczenia jednak wiem, ze jestes irytujacym, malym osobnikiem, ktory jak ma dobry dzien jest w najlepszym stopniu "Do zniesienia". Czasem jednak po prostu wkurzasz ludzi dookola siebie przez co Cie mutuja, kickuja i finalnie banuja. Nie wiem czy wlasnie tak bylo tym razem, nie bylo mnie wtedy, ale jestem w stanie uwierzyc, ze napisany przez Ciebie scenariusz jest jeszcze bardziej podkolorowany niz wizja deathrunowego gangu, ktory banuje niewinnych graczy.

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.