Skocz do zawartości
wilczur9877

Aktualizacja/polepszenie pluginu na paluszki

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że niektórym się lepiej pisze ze słuchu, a niektórym z czytania proponuję zadowolić obie strony w następujący sposób:
Dodać do pluginu, kiedy się wyświetla słówko przykładowo [cs-placzabaw.pl] Przepisz slowo malymi literami: RENIFER, żeby równocześnie to słówko było odtwarzane w tle, najlepiej nie przez IVONĘ, ale przez kogoś kto wcześniej to nagrał 😛 

Nie wiem szczerze jak duża ta baza jest, ale o tyle jest słówek dużo, że raczej nie będzie dodane w najbliższej przyszłości większej ilości przez co nie będzie trzeba dodawać co chwile nowych "głosów".

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie pomysł świetny ponieważ np ja jak i wiele innych graczy właśnie gdy słyszy słowo o wiele łatwiej i szybciej jest w stanie je przepisać niz tak jak jest teraz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMG, brzmi trochę jak sci-fi... A nie może warden po prostu CZYTAĆ słowa, które się wyświetliło?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie kompletny bez sens nikt z tego nie będzie korzystał przecież wiadomo że szybciej przeczytasz słówko na czacie niż je usłyszysz przez jakiś syntezator ivona 😜 

Edytowane przez Shnycel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałoby się zrobić coś takiego (Tak mi się wydaje xDD), ale jest to nieopłacalne.

Ewentualnie można przerobić ten plugin tak, żeby ten komunikat nie pojawiał się na chacie, tylko gdzieś wardenowi. Warden czyta słowo i plugin wyłania zwycięzcę.

@Adi tego nie przewidziałem :/

Edytowane przez MuDzYnMoNsTer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plugin ma za zadanie niwelować info, jeśli wyraz pojawi się tylko wardenowi, może on najpierw dać szybko info na TS, a potem dopiero w CS:GO.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shnycel No nie do końca. Jeśli słowo byłoby czytane w miare szybko, pisałbym słowo nie kiedy bedzie juz w calosci przeczytane, tylko pisał razem z czytającym głosem. Może to być o wiele szybsze niż najpierw przeczytanie słowa. Zależy czy dana osoba jest słuchowcem, wzrokowcem czy może both.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bycie słuchowcem, czy wzrokowcem raczej nie ma tu nic do rzeczy, bardziej liczy się to czy ktoś umie pisać bez patrzenia na klawiaturę. Jeśli umie, wtedy może patrzeć się w ekran i wpisać wyraz. Jeśli ktoś nie musi, to najpierw musi wyraz przeczytać, wtedy spojrzeć na klawiaturę i dopiero wtedy może zacząć pisać, myślę, że głównie o to chodzi w tej propozycji.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, że jeśli to nie byłoby mega problematyczne patrząc na to od strony czysto technicznej, to moznaby to dodać. Ja np nie patrze na klawiaturę jak pisze, a i czytać umiem, ale jeśli słyszę slowo do napisania to wychodzi mi to lepiej i nie tylko mi

Info dalej byloby blokowane bo to nie warden by czytał slowko tylko tak jak napisałem byłoby odtwarzane mp3 tego słówka co się wyświetlilo do przepisania. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest to tak obszerny temat że i na dwie odzielne zabawy mozna to podzielić. Sens bylby wiekszy wtedy wg mnie.

Szybkie paluszki oraz Mistrz słuchu czy cos takiego 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Adi napisał:

Bycie słuchowcem, czy wzrokowcem raczej nie ma tu nic do rzeczy, bardziej liczy się to czy ktoś umie pisać bez patrzenia na klawiaturę. Jeśli umie, wtedy może patrzeć się w ekran i wpisać wyraz. Jeśli ktoś nie musi, to najpierw musi wyraz przeczytać, wtedy spojrzeć na klawiaturę i dopiero wtedy może zacząć pisać, myślę, że głównie o to chodzi w tej propozycji.

Obie rzeczy mają duże znaczenie. Nie patrzę na klawiaturę przy pisaniu a zauważyłem, że z czytania piszę wolniej niż gdy to mówił warden, kiedy jeszcze nie było tego pluginu. Więc jeśli nie byłby to jakiś wielki problem techniczny to mogłoby to wyrównać szanse między wolącymi czytać z chatu a słuchać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.