Skocz do zawartości
Adi

Propozycje na starcie gangów

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie gracze mogą zgłaszać swoje propozycje do starć gangów. Przy zgłaszaniu propozycji, należy wykazać osobę, która to starcie zorganizuje i osobę, która przygotuje serwer do tego starcia. W przypadku zaakceptowania propozycji, można się zgłosić po pusty serwer do @Adi - zostanie taki bezpłatnie użyczony. Temat nie służy do prowadzenia dyskusji pomiędzy graczami dot. starć.

A co jeśli, mam super pomysł, ale nie umiem robić serwera lub nie czuję się na siłach by zorganizować wszystko? Poszukaj ludzi na forum, którzy się tym zajmą i wtedy zgłoś propozycję :)

Wzór zgłoszenia propozycji do starcia gangu:

1. Nazwa starcia

2. Opis starcia

3. Proponowany termin starcia

4. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i przeprowadzenie starcie

5. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie serwera do starcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nazwa starcia  Wspólne  Kolędowanie ;3

2. Opis starcia  No to tak , z okazji zbliżających się świąt wpadłem na pewien pomysł. Chodzi o to że można było by zrobić wpólne kolędowanie na ts ze swoim gangiem wybierają sobie jedną koledę i spiewa cały ganng (Osoby  z gangnu które posiadają mikrofon) 3 gangi które najlepiej zaśpiewaja zostana wynagrodzone punktami do rankingu gangu.

3. Proponowany termin starcia Pod koniec grudnia.

4. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i przeprowadzenie starcie Ja i wybrałbym sobie kilka adminów do oceniania.
 5.Osoba odpowiedzialna za przygotowanie serwera do starcia Ja.

Edytowane przez Gołąbek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nazwa starcia:  Lucky Shoot 

2. Opis starcia: pojedynek 1 vs 1 na pistolety 3 rundy z czego każda runda na inny rodzaj pistoletu. Po 3 osoby z każdego gangu mogły by brać udział w starciu.

3. Proponowany termin starcia: Myślę, że gdzieś przed świętami w grudniu.

4. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i przeprowadzenie starcie: Myślę, że jakiś admin, jeżeli będzie taka potrzeba chętnie pomogę.

5. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie serwera do starcia: Starcie by mogło się odbyć na serwerze OLD JB

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nazwa starcia : Standard match 

2. Opis starcia: Standardowy mecz 5 vs 5 

3. Proponowany termin starcia: Połowa stycznia 

4. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i przeprowadzenie starcie: Najlepiej jakiś admin, jeżeli będzie taka potrzeba chętnie pomogę.

5. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie serwera do starcia: Myślę, że serwer gdzie odbyło się starcie 3 vs 3 ;)

• Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nazwa starcia : Knife master 

2. Opis starcia: Gangowe kosy. Po 4 osoby z każdego gangu walczą na noże, najlepiej jakby wszyscy mieli po 45 hp wtedy nawet jak jedna osoba z gangu zostanie zabita to nadal  gang by miał szansę na wygraną.

3. Proponowany termin starcia: Połowa lutego

4. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i przeprowadzenie starcie: Tak jak wyżej najlepiej jakiś admin ale jak będzie taka potrzeba to pomogę.

5. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie serwera do starcia: Mamy serwer only knife to może tam ? 

• Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na grudzień i styczeń już mamy starcia ustalone, ale proponować można, najwyżej coś przesuniemy, albo zrobimy później.

@JAPONIEC dokładne i rzetelne wypełnienie wszystkich punktów, zwiększa szansę na realizację tego starcia o jakieś 1000%. Jeśli jest pytanie o osobę, to trzeba tam wpisać osobę, z którą się rozmawiało i która się na to zgodziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.