Skocz do zawartości
Cinekju

Karolek

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tym typie bo to takie no name i agresywny toxic.

A i ma w kurwiajacy glos

• Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym momencie dostaniesz bana jak tylko spotkam Cię na serwerze :). Zaczne od faktu w którym najpierw mnie zwyzywałeś za to, że Cię poprawiłem bo nie umiałeś wymówić mapy. Później zapytałeś czy jestem Adminem to, żeby sprawdzić co zrobisz powiedziałem że nie. Zwyzywałeś mnie po czym dodałeś od siebie "no wybieram zeby kastratów zmutować i Cię nie mutuje" Ode mnie dostaniesz słusznego banika :) A Demko jest z mapy z której dostał bana + dowód w poście ;)

Ps. Miałeś napisać skarge a nie się pogrążać ;3

Edytowane przez Karolek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamknijcie temat i się nie pogrążacie proszę.😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Kriczeq napisał:

Zamknijcie temat i się nie pogrążacie proszę.😀

Nie @Kriczeq, kolega został zbanowany wróci za 2 dni to może się opamięta w tym co pisze ;). Poza tym polecam obejrzeć demko godzina 20;41 (lub mapa wstecz) i samemu stwierdzić czy byłem wobec niego toxic czy on wobec mnie. Z mojej strony ODZIWO XD nie padły żadne obraźliwe słowa, wręcz przeciwnie. 

Poza tym wyskoczył z tekstem "NO PISZE SKARGE I TRACISZ ADMINA" no proszę Cię porażka totalna. Zaprosiłem go na forum to zamiast skargi dalej próbuje być śmieszny ;/

Edytowane przez Karolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat do zamkniecia tak czy siak zły dział i nie widzę tu żadnej konkretnej skargi tylko jakieś wyzywanie w temacie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.