Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:   Skazza STEAM_1:0:135523844

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Kinga STEAM_1:0:116602683

3. Data i godzina zdarzenia: 2018.11.02 około 20:30

4. Mapa: jb_minecraft_beta_v4-2
5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane:

1.5. Okłamanie administratora w sprawie dotyczącej regulaminu może skończyć się banem. 

4.4. Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill).

6. Opis sytuacji: Warden kazał przechodzić piramidę i ukończyłem ją jako jedyny chcąc zeskoczyć z niej dostałem dmg od Kingi przez co umarłem od Kingi. Shizer pytał się potem czemu mnie zabili a ona powiedziała że się sam zabiłem

7. Proponowana kara: Admin wie lepiej

8 Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi: Perspektywa Kingi- https://www.youtube.com/watch?v=x8NGJ9r8pZ4                                                                                                   

Moja- https://youtu.be/ObJ7v5WM32w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę Warden nie powiedział, że po przejściu osoby mają zeskoczyć na dół. Jeśli jestem w błędzie to albo dograj moment kiedy tak powiedział, albo nic nie pisz przez 12h, to zamknę skargę wtedy. 

Jeśli Warden nie mówi że po przejściu jest coś, to wtedy po przejściu powinieneś mieć bezruch.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaje, że masz rację, obiłam cię przed twoim zejściem z wieży przez co zginąłeś. Pomyliłam cię z buntownikiem, a to dlatego, że szczerze mówiąc nie byłam za bardzo ogarnięta w tym co się w tej chwili działo tam u was, ponieważ byłam przy celach i szukałam zbuntowanych osób. Nie chce się niepotrzebnie kłócić o takie rzeczy. Może admin zadecyduje. Myślę, że wie lepiej co zrobić.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.