Skocz do zawartości
Dajmax

*SZOK* [ZOBACZ WIDEŁO] Czy znasz Mr.Aimera [Odkrył czity na odmładzanie się]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzę, że gracz Mr.Aimer najprawdopodobniej chcę być incognito a może chce coś zrobić na szkodę  kto to wie ? :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

on ma tyle siana z jego firmy piotr i paweł przysięgam

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

... a co was to gówno obchodzi 😛 

z serii poki placi to 'przymknijmy oko' xDD

• Dziękuję 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na co? Co z tego, że tu podawał się za tego.. tam za tamtego. Karolajn robiła identycznie, i jakoś o to nikt się jej nie czepiał :P

Ty też na nagraniach swojej buźki nie pokazujesz, przy aucie ojca tylko w okularach stajesz i jakoś nikt się Ciebie nie czepia, że nie pokazujesz o sobie wszystkich prawdziwych informacji.

Swoją drogą gadałem z aimerem o tym, to mówił tylko coś na zasadzie, że to szwagier. Gówno mnie to obchodzi, więc nie pytałem więcej, i nie obchodzi mnie czy to prawda, czy nie.

Jakby miał podanie w drodze, to pewnie inaczej bym do tego podchodził 😛 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym ja się pochwalił swoimi danymi na serwie to pewnie bym miał milion spamu  w wiadomościach. A pozatym w podaniu na admina nie jest wymagany skan dowodu.

Im mniej wiedzą ludzie o tobie w internecie tym lepiej. Łatwo poznać ile kto ma lat po zachowaniu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteście nienormalni, dlatego spierdoliłam ( oczywiście mówię o niektórych i głownie jb, o Tobie n3lly TEŻ :) )  :x

Pozdrawiam i naprawdę chuj Was to obchodzi ile ma lat, co robi i jak ma na imię. A że ludzie to takie niesamowite kurwy, to czasem chce się być anonimowym, by potem na prawdziwą psychę nie siadło. Warto pomyśleć o innych.

Z Bogiem

• Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Karolajn napisał:

Jesteście nienormalni, dlatego spierdoliłam ( oczywiście mówię o niektórych i głownie jb, o Tobie n3lly TEŻ :) )  :x

Pozdrawiam i naprawdę chuj Was to obchodzi ile ma lat, co robi i jak ma na imię. A że ludzie to takie niesamowite kurwy, to czasem chce się być anonimowym, by potem na prawdziwą psychę nie siadło. Warto pomyśleć o innych.

Z Bogiem

Uaa ale agresja xD odeszłaś a jednak are you there. @n3lly NIEZŁE VIDEŁO SYNEK

chyba jak się poda Imię i prawdziwy wiek to nikt nie jest za bardzo w stanie rzucić kodem binarnym i wyszukać Twoje nazwisko xD 

ja tam nie mam problemu z moim fb, większość wie jak się nazywam, fb widzieli a kto wkurwi to leci blok xD

ma kasę, sponsoruje sieć to niech to robi skoro ma nadmiar. :c

ps. skarga leci Karolajn, badania zrobić żeby pokazać ze jestem normalny ? Bo to aktualnie obraza. XD

Edytowane przez Karolek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dajmax A jak ty się wydarłeś to już nie wstawiłeś.  xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.