Skocz do zawartości
✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA

odrzucone  Moze w końcu sie uda po przerwie :/

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Urbi:)) STEAM_0:1:204014202

2. Data i godzina otrzymania bana: 2018-09-23 18:13:12

3. Serwer: JAIL GANGI

4. Długość Bana: 10000 rund

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ct

5. Powód bana: brak_mikro (brak mutacji)

6. Admin banujący: SUPER TIMOR

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): no wsm po przerwie glos mi sie lekko zmienil na wystarczający do ct (tak myślę)

8. Opis sytuacji: dostalem bana na ct i elo benc

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: nie moge znaleźć tego (jak zwykle) 

10. Dowód*: 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kolego jeszcze za wcześnie po przesłuchaniu tego 20x, słyszę że lekko koloryzujesz swój głos :)

Spoiler

tzn. zniżasz go sobie :P

w odniesieniu do tego posta |

|

V

Urbi to nie chodzi o to że cie nie lubię. Ty może tego nie słyszysz ale to naprawdę słyszalne. Nie oszukuj siebie  i innych jak to napisałem w poprzednim twoim odwołaniu :)

Po 2 Mudzyn ma o niebo lepszy głos od ciebie a nadal siedzi w tym ct banie który moim zdaniem na dzień dzisiejszy mu się nie należy i jestem za tym by napisał ub :Pi to bez :kappa: mudzyn

Po 3 zamykam temat i nie odpowiadam na twoje usprawiedliwienia bo ty i ja wiemy jak jest, a ja nie mam zamiaru się wykłócać o takie bzdety. Wyraziłem swoje zdanie i to na tyle, dziękuje  i cześć.

Dobra miałem się nie odnosić do tej edycji ale odpowiem. "........" bez komentarza.

@n3lly A ty mu tam tak nie dociskaj, trzeba mu to na spokojnie wytłumaczyć. Bo jeszcze depresji dostanie powiesi się i te sprawy....

Edytowane przez CraZySOVIVET
popr. językowa kappa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, CraZySOVIVET napisał:

Oj kolego jeszcze za wcześnie po przesłuchaniu tego 20x, słyszę że lekko koloryzujesz twój głos :)

Pokaż ukrytą zawartość

tzn. zniżasz go sobie :P

To że mnie nie lubisz i jesteś klanowiczem saske to nie oznacza odrazu żebys do mnie tak pisał że koloryzuje i znizam :/ mam nowe mikro lepiej mnie słuchać bez żadnych szumów itp i normalnie powiedziałem normalnym tonem tak jak gadam w Realu i przez internet :)

Ale żeś pocisnal "ty i ja wiemy jak jest" gdybym ja mógł to bym cie zgasil jak peta w studni ale nie nie mogę bo polecisz wypłakac się w ramię saske ;] Ja wiem lepiej jak mówiłem więc nie pisz bo chyba nie pamiętasz jak jezcze ostatnio pisałeś "i dobrze że odchodzę" że jestem nonamem scierwem itp :)

Edytowane przez ✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaraz ci zwieracze szczelo... nie spinaj tak tego dupska bo glosu i tak nie zmienisz

NA NIE 

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem o co wam panowie chodzi. Jeżeli ma taki głos jak na nagraniu powyżej to nic nie stoi na przeszkodzie by prowadził w ct. Widać, że dawno nie wchodziliście na JB bo sporo osób nie ma tam perfekcyjnego głosu a bez problemu prowadzą.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, JAPONIEC napisał:

Widać, że dawno nie wchodziliście na JB bo sporo osób nie ma tam perfekcyjnego głosu a bez problemu prowadzą.

Bo admini zamiast banować takich, wolą karać za napisanie pięciu gwiazdek! :kappa:  

Urbi no nie masz jeszcze mutacji i to, że ściśniesz gardło jakbyś srał nic za wiele pomoże. Za jakiś czas sam zobaczysz jak ci się głos zmienił.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, MuDzYnMoNsTer napisał:

Bo admini zamiast banować takich, wolą karać za napisanie pięciu gwiazdek! :kappa:  

Urbi no nie masz jeszcze mutacji i to, że ściśniesz gardło jakbyś srał nic za wiele pomoże. Za jakiś czas sam zobaczysz jak ci się głos zmienił.

Niestety nie do końca jestem w temacie z gwiazdkami ale chłopak nie piszczy przez mikrofon. Jeżeli chłopak nagrywał próbę głosu podczas srania to wyjdzie to podczas prowadzenia w ct. Myśle, ze można dac mu szanse, jeżeli oszukał nas tutaj wymuszając swój głos to po prostu jakiś admin wlepi mu bana i po problemie 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, JAPONIEC napisał:

Niestety nie do końca jestem w temacie z gwiazdkami ale chłopak nie piszczy przez mikrofon. Jeżeli chłopak nagrywał próbę głosu podczas srania to wyjdzie to podczas prowadzenia w ct. Myśle, ze można dac mu szanse, jeżeli oszukał nas tutaj wymuszając swój głos to po prostu jakiś admin wlepi mu bana i po problemie 😁

Skończcie tutaj spamowac bo was powarnuje, Japoniec już raz nas urbi oszukał i dlatego teraz ma tego bana. Timorek powiedział że trzeba mieć głos jak prawdziwy drwal. Jak dla mnie to mutacji dalej nie masz ale zostawiam to wyższej administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie ma zgodności co do Twojej mutacji, to nie możemy dać Ci UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.