Skocz do zawartości
KoloPro

odrzucone  Pierwszy raz się z takim czymś spotykam

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: STEAM_1:0:91683026      Nick: Venom

2. Data i godzina otrzymania bana: 27.11.2018r.

3. Serwer: BaseBuilder

4. Długość Bana: Permanentny

5. Typ bana: Ban

5. Powód bana: -   (przynajmniej u mnie była tutaj pustka)

6. Admin banujący: Była to konsola

7. Na jakiej podstawie chcesz UB: Pierwszy raz wbilem na serwery cs-placzabaw.pl i z automatu dostałem bana

8. Opis sytuacji:Wchodziłem pierwszy raz na serwery cs-placzabaw.pl . Chciałem sobie pograć ze znajomym na jakimś serwerze BB , wiec znaleźliśmy ten serwer i jak wchodziłem po raz pierwszy jak już wspominałem z automatu dostałem bana 

9. Link do bana: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Venom&advType=name

10. Dowód*: Nie mam nawet szansy dać dowód bo wchodząc na serwer pierwszy raz dostałem bana z automatu

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sourcebans pokazuje "Duplicate account". Jesteś pewny, że nie grałeś tutaj na innym koncie? Dodam jeszcze że na te steam id są 2 bany za dokładnie to samo, ale ten drugi z arenek jest.

Edytowane przez Pomidor Patryk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę na sourcebansach, to już 5 raz próbujesz obejść nasze zabezpieczenia. Pamiętaj, że ban nie jest na konto, a na gracza. Więc jak dostałeś wcześniej bana permanentnego na jednym z kont już nie możesz u nas zagrać do czasu, kiedy nie dostaniesz na tym 1-wszym koncie UB. 

+Jeszcze jedna rzecz, w tym odwołaniu okłamałeś nas z tego co liczyłem 4 razy, więc raczej sprawa Twojego UB jest przesądzona

//Na moje do zamknięcia, ale nie mój serwer, nie moje kredki. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vektor XDDDDDDDD

Banuję Ci wszystkie konta na forum + adresy IP.

Pozdrawiam!

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.