Skocz do zawartości
Sonic | Pvpro.com

odrzucone  Podanie Administrator Aren 1 vs 1

Zasługuje na admina?  

2 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zasługuje na admina?

• Tak
      0
    • Nie
      0
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID: Paweł, Sonic | Pvpro.com, link do profilu steam id(STEAM_0:0:131119964) Steam64 id (76561198222505656)

2. Wiek i coś o sobie. Mam 16 lat interesuje sie mechaniką, chodzę do liceum oraz po nauce której i tak jest mało kek. Z chęcią gram na serwerze 1 vs 1

3. Jakim dysponujesz czasem? Po lekcjach dużyy

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Admin 2 lata temu na jednym z nie żyjących 4funów

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Jeżeli pieniążki pozwolą

7. Twoja ranga w CS:GO. G3 (nie gram za często)

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=76561198222505656&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO: 3759h 

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 5/10

12. Dlaczego ty? Dlatego że mam dużo czasu i zazwyczaj wchodze o takich godzinach gdzie nie ma innych adminów więc myśle że może przydać sie 1 dodatkowy admin :D

13. Znajomość języka angielskiego. Jestem właśnie na rozszerzeniu Mat-Geo-Ang oraz płynnie rozumiem angielski poza czasami. ale także potrafie sie wypowiadać po angielsku.

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. Sonic Pablo Lord Vader z PodlasiaPablo™ (zmieniałem nick bo mi sie czasem odmienia) xD

HlStats : link

15*.Dodatkowy punkt: Polecam dodać w regulaminie jeżeli zapoznałeś sie z regulaminem wpisz (jakiś znaczek wybierzcie jakiś np ム)

Polecam także utworzyć serwer 4fun w stylu kokosza, f0xiego, botqa i pingwina czyli 4 fun bez żadnych klas czy timerów a klasyczne mapy jak Surf_mai_remix, Surf_japan (ale to tez odpowiednia wersja), Surf_magwave, sufr_candy  (z buy zone) i po prostu zmiejszoną grawitacją :D

Edytowane przez Sonic | Pvpro.com
poprawa godzin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paaanie nie ma pan: 

-ankiety

-hlstatslow podanych - prawdopodobnie jesteś jednym z nich 

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=search&q=Sonic&st=player&game=csgo

Chyba, że z gametrackera da się na hlstats przejść to nie ważne, ale nie znam się

😛

-steam id

a tak to chyba git z resztą 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, ASzaz ^.^ napisał:

Paaanie nie ma pan: 

-ankiety

-hlstatslow podanych - prawdopodobnie jesteś jednym z nich 

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=search&q=Sonic&st=player&game=csgo

Chyba, że z gametrackera da się na hlstats przejść to nie ważne, ale nie znam się

😛

-steam id

a tak to chyba git z resztą 

Przepraszam, już poprawione jestem trochę śpiący powinienem pisać to rano :v

A nie jednak jest tu hl stats

powtórzony wyraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale ja na HLstats nie mogę wejść z tego linku.

Co do :

Godzinę temu, Sonic | Pvpro.com napisał:

15*.Dodatkowy punkt: Polecam dodać w regulaminie jeżeli zapoznałeś sie z regulaminem wpisz (jakiś znaczek wybierzcie jakiś np ム)

Polecam także utworzyć serwer 4fun w stylu kokosza, f0xiego, botqa i pingwina czyli 4 fun bez żadnych klas czy timerów a klasyczne mapy jak Surf_mai_remix, Surf_japan (ale to tez odpowiednia wersja), Surf_magwave, sufr_candy  (z buy zone) i po prostu zmiejszoną grawitacją :D

To nie mam pojęcia o czym mówisz jeśli chodzi o te znaczki i w jakim celu mielibyśmy to dodawać. Osoba pisząca podanie musi znać regulamin, bo przecież przy rozmowie z kandydatem, który nie zna regulaminu na serwer na które dane podanie wlatuje w ten sposób wygląda przekomicznie.

Jeśli chodzi o drugą część cytowanego tekstu, to od tego typu rzeczy jest specjalny dział, a nie podanie.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

No ale ja na HLstats nie mogę wejść z tego linku.

Co do :

To nie mam pojęcia o czym mówisz jeśli chodzi o te znaczki i w jakim celu mielibyśmy to dodawać. Osoba pisząca podanie musi znać regulamin, bo przecież przy rozmowie z kandydatem, który nie zna regulaminu na serwer na które dane podanie wlatuje w ten sposób wygląda przekomicznie.

Jeśli chodzi o drugą część cytowanego tekstu, to od tego typu rzeczy jest specjalny dział, a nie podanie.

Wiem tam też napisałem, a wtedy przy podaniu pisze sie znajomość regulaminu i wstawia sie tam ten znaczek a nie pisze tak żeby odrazu wiedzieć że ktoś nie zna go :D

i nie moge edytować link do hlstats masz tu https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=706105

sig.php?player_id=706105&background=rand

hlstats

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasz stanowczo za krótko. Napisz podanie co najmniej za 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.