Skocz do zawartości
Karolajn

Konkurs na wiersz placu i zimy

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę ogłosić konkurs literacki!

Waszym zadaniem będzie napisanie wiersza  związanego ze świętami oraz  siecią cs-placzabaw. 

NAGRODY:

1 miejsce - paysafecard 20 zł

2 miejsce - paysafecard 15 zł

3 miejsce - paysafecard  10 zł

Proponuję przeczytać regulamin konkursu.

Regulamin konkursu:

- ADMINISTRATORZY też mogą wziąć udział - nawet Adi :)

- Prace mają być wytworem wyobraźni autora - wszelkie próby oszustwa będą karane dyskwalifikacją

- Zakazane są treści łamiące  netykietę Internetu

- prace muszą być związane ze świętami i placem, jednak reszta jest dowolna

- Zastrzegam sobie prawo do niewyłonienia zwyciężcy w przypadku prac niespełniających wymagań 

- nagrody zostaną rozdane maksymalnie 3 dni po zakończeniu eventu

- oceniane będą:

Rymy

Spójność

Pomysłowość

Oceniać prace będą:

@ShizeR

@Karolajn

@YuGi*

Prace zamieszczamy w tym wątku.

Konkurs trwa do 30.12.2018 r.

Prace po tym czasie nie będą brane pod uwagę!

Pozdrawiam

* w przypadku braku zainteresowania konkursem, nagrody otrzymają sędziowie :)

Dodane //

- aby praca była pod uwagę musi spełniać dwie z trzech rzeczy:

Rymy

Spójność

Pomysłowość

Ponadto musi zawierać więcej niż 100 znaków.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na górze święta 

Na dole plac

Shizer to cymbał a Thorek dzban.

Pisalem go pare lat wiec liczę, ze docenisz moje zaangażowanie. 😘

• Dziękuję 2
  • Haha 6
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadeszła zima , śnieg rozpływał się na twarzach 7 klasistów a lodu na ulicach było więcej niż na lodowisku w Warszawie , wtem Karolajn ogłosiła konkurs który miał sprawdzić czy gracze swoją kreatywnością zabłysną przed nią i przed innymi sędziami , i shizerem , każdy się głowił o czym napisać,  czy o świętach czy bardziej o serwerze ale gracze postawili jednak na święta , zbliżał się okres świąteczny i każdy w świetnym nastroju grał na swoim ulubionym serwerze z serwerowni placu zabaw , na jailu prowadzący zamiast prowadzić śpiewali kolędy i malowali Mikołaje markerami , na surfie zaś gracze zamiast surfować i się zabijać stali na respawnie by razem odliczać do nowego roku 213 godzin 54 minuty 27 sekund , 213 godzin 54 minuty i 26 sekund i tak dalej , gracze zmieniali się co 4 godziny żeby czekać na ten nowy rok , a w przerwie piekli ciasta czy smażyli karpia na wigilie,  na innych serwerach również nie brakowało świątecznego nastroju i wszyscy razem śpiewali kolędy.
Nadszedł dzień 24 grudnia godzina 16:58 i wschodzi 1 gwiazdka wszyscy gracze w pośpiechu dzielą się opłatkiem , biorą karpia do ręki i biegnął do komputera , zasiadają spokojnie i cieszą się że wreszcie o 20:00 będzie Kevin którego tak uwielbiają od lat, lecz nikt nie był w stanie zjeść tego karpia bo rozkoszował się grą.
A jaki z tego morał?
Nigdy nie bierz karpia do ręki siadając do komputera bo wiadomo że serwerownia jest ważniejsza. Koniec ♥️

5 minut temu, Karolajn napisał:

Dodane //

- aby praca była pod uwagę musi spełniać dwie z trzech rzeczy:

Rymy

Spójność

Pomysłowość

Ponadto musi zawierać więcej niż 100 znaków.

Moja sie zalicza?

• Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś tam na ziemi przed wielu laty żył sobie zwierzak co kochał Yukii
Nie było to żuczek lub polny konik lecz stwór tak wielki jak stado słoni SŁONI!!!!
DINOZAUR SHIZER PRO KU RARA TOR
DINOZAUR SHIZER PRO KU RARA TOR
Dzikuje to nie jest jakieś zajbi*** i nie jest świąteczne ale tak dla beki :D
Jak coś polecam to odsłuchać z podkładem muzycznym tu link --> i spiewać pierwszą zwrotek z tym :D PIERWSZE 0:35 sec 

Edytowane przez xCyberShot
  • Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najłatwiej o banię w biegu, gdy za oknem płatki śniegu.

Każdy TT'ek roześmiany, fajna mapa; był chowany.

No a potem - zabijałem; bez wahania ich wskazałem

do odstrzału jak wiek temu, kulkę w głowę bezbronnemu.

Wreszcie kosy! Ich zasługa, że na ścianie ta krwi smuga.

Warden zaraz głośno woła: "Nie odrywać od niej czoła!".

Wyliczając peryferie, "Zapraszam na loterię!".

Tak zawołał chciwy gej i w kieszeni fajek mniej.

Ruszę truchtem po markerze, jakiś łoś kampi w GR'że.

Szybko się z nim rozprawiają, polecenia wciąż wydają.

Posłusznie je wykonałem, choć nie przeczę; zabić chciałem.

Na skakankę nas zabrali. Jak się kręci pokazali. 

Kto przeżyje, ten przeżyje. Z przerażenia Thorek wyje.

Za przestępstwa wielkiej miary, taki wymiar naszej kary.

I choć wszystko to zabawa, bez ustanku, ciągle wrzawa.

Bo emocji jest tu ogrom, mimo że dla TT pogrom.

Za free kille i za błędy, CT zanucą kolędy.

I się me życzenie ziści, władzę wezmą terroryści.

Ja kontrolę szybko przejmę, ciężar ręki CT zdejmę.

I rozkażę na kucaka im udawać więc... kurczaka.

Mimo wszystko czas ten wolę, spędzić z rodziną przy stole.

Poczyń tak jak tylko chcesz, co ci szczęście sprawia wiesz.

Edytowane przez Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że prace zamieszczamy do końca miesiąca. Pragnę zauważyć, że aktualnie mamy tylko jedną pracę spełniającą wymagania, a nagrody są aż trzy. Możecie zatem napisać pracę, która nie będzie najlepsza, a będzie spełniała warunki i w ten sposób  będzie miała  ona szansę wygrać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Światło na twarzy, coś mnie budzi z tego szczęścia,

bez opamiętania, dalej ja - i mój wszechświat;

Mam już chyba wszystko, nie wiem co więcej mógłbym mieć..

mam dom.. siebie.. sens?

Dziwi mnie to, że mnie to dziwi,

czuję się jednak w tym wszystkim.. krzywy?

Nierówny; niepoukładany, choć czuję ten stan, słyszę reklamy,

to.. nie to-

o co zabiegamy..

I choć mam gdzie dać myśli, się wyżyć, wyżalić

czasami na górze, głównie na fali

tak płynę.. to nadal mimo że razem w szeregu, się czuję jak... pan,

to czuję również, że stoję w nim sam.

// sorry za grafomanię

• Lubię to! 4
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

bez opamiętania, dalej ja - i mój wszechświat;

mam dom.. siebie.. sens?

czuję się jednak w tym wszystkim.. krzywy?

to.. nie to-

o co zabiegamy..

czasami na górze, głównie na fali

tak płynę.. to nadal mimo że razem w szeregu, się czuję jak... pan,

to czuję również, że stoję w nim sam.

// sorry za grafomanię

Uhuhuhuuhihihiuhahaha

Spoiler

Praca nie spełnia wymagań.

Edytowane przez Karolajn
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez opamiętania, dalej ja - i mój wszechświat;  // siedzę przed komputerem, światło monitora uderza mi w twarz, a coś mnie wybudza z tego "szczęścia", tj mam świadomość tego że to nienaturalne - jednak nie opamiętuję się i cisnę dalej ja + mój wszechświat (komputer)

mam dom.. siebie.. sens? // czuję się wirtualnie spełniony, mam wszystko co mógłbym mieć - dom, ja sam, sens - "?" ma znaczyć że nie do końca jestem jednak tego przekonany;

czuję się jednak w tym wszystkim.. krzywy? // to przecież normalne, że siedzimy tu wszyscy w necie po uszy, więc dziwi mnie, że mnie to dziwi - ale mam świadomość jak wyżej wspomniane, że to nie do końca tak, jak powinno być - czuję się w tym krzywy - wystający poza resztę

to.. nie to-

o co zabiegamy.. // nierówny - ciąg dalszy wersu wcześniej; niepoukładany - mieszam życie internetowe z realnym, nie mogę tego poukładać; czuję ten stan, słyszę reklamy - nawiązuję do świąt, w telewizji tylko świąteczne reklamy, w radio to samo - jednak to nie to, o co zabiegamy = nie ma magii świąt, za to jest magia komputera (tak, to miałem właśnie w głowie xD)

czasami na górze, głównie na fali // tu raczej bezpośrednio do shizera - mam się na kim wyżyć, mam się komu wyżalić - inne osoby, jak coś mnie wkurwia często o tym gadam czy to na teamspeakach czy to bezpośrednio z osobami; czasami na górze, głównie na fali - jestem s-adminem tutaj, czasami nawet wykonuję te obowiązki - głównie na fali, tj. mam coś takiego, że lubię być w centrum, typowy jebany atencjusz, no ale tak mam - w dodatku narcyz, myślę że te słowa dobrze to opisują.. na swój sposób.

tak płynę.. to nadal mimo że razem w szeregu, się czuję jak... pan, // i tak po prostu brnę.. płynę - mimo tego, że stoimy "razem w szeregu", tj wszyscy razem przed komputerami stajemy w szeregu na jailu, w dodatku jestem adminem, czuję się tam jak w domu..

to czuję również, że stoję w nim sam.// lecz jak obejrzę się dookoła - jestem sam przed komputerem, nie ma "rodzinki" internetowej, tylko ja i komputer

Oczywiście nie mieliście prawa wiedzieć o co chodzi, bo na tym właśnie polega przekleństwo grafomanii - ale myślę, że czytając adnotację a potem znów ten wiersz, z łatwością ogarniecie że szło się domyśleć.. tylko trudno :P 

Mało o świętach? Święta to czas, który spędzamy z rodziną.. bliskimi. Zatracając się przed komputerem tracimy to wszystko bardziej, albo mniej - ten wiersz nie powstał jako moja autobiografia bo niekoniecznie tak to wygląda w moim życiu, ale w pewnym momencie było bardzo blisko. Tłumaczę ten tekst po to, żeby niektórzy młodsi zdali sobie sprawę z tego, że komputer jest marnym dodatkiem do życia, a nie jego ogółem.

• Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

bez opamiętania, dalej ja - i mój wszechświat;  // siedzę przed komputerem, światło monitora uderza mi w twarz, a coś mnie wybudza z tego "szczęścia", tj mam świadomość tego że to nienaturalne - jednak nie opamiętuję się i cisnę dalej ja + mój wszechświat (komputer)

mam dom.. siebie.. sens? // czuję się wirtualnie spełniony, mam wszystko co mógłbym mieć - dom, ja sam, sens - "?" ma znaczyć że nie do końca jestem jednak tego przekonany;

czuję się jednak w tym wszystkim.. krzywy? // to przecież normalne, że siedzimy tu wszyscy w necie po uszy, więc dziwi mnie, że mnie to dziwi - ale mam świadomość jak wyżej wspomniane, że to nie do końca tak, jak powinno być - czuję się w tym krzywy - wystający poza resztę

to.. nie to-

o co zabiegamy.. // nierówny - ciąg dalszy wersu wcześniej; niepoukładany - mieszam życie internetowe z realnym, nie mogę tego poukładać; czuję ten stan, słyszę reklamy - nawiązuję do świąt, w telewizji tylko świąteczne reklamy, w radio to samo - jednak to nie to, o co zabiegamy = nie ma magii świąt, za to jest magia komputera (tak, to miałem właśnie w głowie xD)

czasami na górze, głównie na fali // tu raczej bezpośrednio do shizera - mam się na kim wyżyć, mam się komu wyżalić - inne osoby, jak coś mnie wkurwia często o tym gadam czy to na teamspeakach czy to bezpośrednio z osobami; czasami na górze, głównie na fali - jestem s-adminem tutaj, czasami nawet wykonuję te obowiązki - głównie na fali, tj. mam coś takiego, że lubię być w centrum, typowy jebany atencjusz, no ale tak mam - w dodatku narcyz, myślę że te słowa dobrze to opisują.. na swój sposób.

tak płynę.. to nadal mimo że razem w szeregu, się czuję jak... pan, // i tak po prostu brnę.. płynę - mimo tego, że stoimy "razem w szeregu", tj wszyscy razem przed komputerami stajemy w szeregu na jailu, w dodatku jestem adminem, czuję się tam jak w domu..

to czuję również, że stoję w nim sam.// lecz jak obejrzę się dookoła - jestem sam przed komputerem, nie ma "rodzinki" internetowej, tylko ja i komputer

Oczywiście nie mieliście prawa wiedzieć o co chodzi, bo na tym właśnie polega przekleństwo grafomanii - ale myślę, że czytając adnotację a potem znów ten wiersz, z łatwością ogarniecie że szło się domyśleć.. tylko trudno :P 

Mało o świętach? Święta to czas, który spędzamy z rodziną.. bliskimi. Zatracając się przed komputerem tracimy to wszystko bardziej, albo mniej - ten wiersz nie powstał jako moja autobiografia bo niekoniecznie tak to wygląda w moim życiu, ale w pewnym momencie było bardzo blisko. Tłumaczę ten tekst po to, żeby niektórzy młodsi zdali sobie sprawę z tego, że komputer jest marnym dodatkiem do życia, a nie jego ogółem.

Głębokie.... jak gardło shizera. 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy na polu śnieży,
a w kuchni czeka strawa,
każdy na plac bieży,
bo czeka tam zabawa.

Serwery się zapełnią,
pojawią się prezenty,
spełnią się marzenia
lub chociaż ich fragmenty...

To wszystko dzięki Valve,
bo dali grę za friko,
serwery będą martwe
i w końcu będzie cicho.

I tak się zakończy
ta świąteczna przygoda,
byle tylko szybko,
bo czasu mego szkoda.

Na koniec chciałbym jeszcze
wszystkich was pozdrowić,
admini to są leszcze,
więc nie dajcie się porobić.

// Jak nie wygram, to znaczy, że karolajn się mści :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.