Skocz do zawartości
Dzumperxpl cs-placzabaw.pl

odrzucone  [Skarga] CybershoT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Grześu123PL

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: xCyberShot | cs-placzabaw.pl STEAM_0: 0: 178677602

3. Data i godzina zdarzenia: 12.06.2018 godzina 00:32:32

4. Mapa: ba_jail_minecraftparty_v6

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Wykorzystywanie bugów na swoją korzyść

6. Opis sytuacji: Cyber wiedząc ze komenda !bug przesówa ludzi wpisał ją i chciał mnie zepchnąć z kolorków jednak ja zkontrowałem go zeby nie spać ale jednak próba się liczy

7. Proponowana kara: tydzien bana

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): na demku nie widać jak wpisuje !bug dlatego mam ss'a z hlstatsów https://scr.hu/22Olgo3

oraz demko jak to robił: 

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć widzę ze kurwa nie nudzi ci się sprzedawanie graczy masz coś nie tak z głową ziom ale dobra co do skargi mam binda na !bug i podbiegłem kawałek do przodu i przypadkiem wpisałem tego binda weź typie pilnuj siebie i ogarnij się jest takie przysłowie jak jesteś religijny to ogarniesz PILNUJ SIEBIE BĘDZIESZ W NIEBIE

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xCyberShot@CyberShoot

Po 1 jestem nie wierny 

Po 2 widać jak się zatrzymałes aby wkleić bimda

Po 3 nie unos się bo zlamales regulamin, to nie moja wina 

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty dżumper odpierdalasz to ja nie wiem, takie szukanie błędu u kogoś na siłe  nie jest fajne a nawet jak macie jakąś spine to pisanie takiej skargi jest śmieszne. :/ 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BabciaJuzia jest napisane*

Dzumper, nope. Ale widzę, że zależy Ci na tym by wszyscy Cię lubili :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.