Skocz do zawartości
TT.

Junior ADMIN JB XD

Rekomendowane odpowiedzi

A ramp pam pam a ramp pam guli guli ramp pamp pamp

Może to mało ale reszta dojedzie w czasie rozmowa pajacuvy z shizerem o sprzedaniu mi demka na którym shizer Rafał W. Gra bardzo nie ładnie na info ps 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdajesz sobię sprawę z tego, że jeśli Shizer mnie nie kłamał i jest tak, jak mi napisał, tj. mógł rzucić teksty z cyklu "dostał w nogę" przed dostaniem admina, kilka dni po wejściu na serwer.. to to w ogóle nie ma nic do jego adminowania? Sprawuje się świetnie, i jeśli ma zostać ukarany to tradycyjnie, a raczej tak jak np Lisek został ukarany.

Nie widzę sensu zabierać mu j-admina jb i redaktora na fb z powodu rzucenia nic nie wartego info na początku jego gry.

Wtedy nie miał ani admina, ani nie wiedział ock, no ale wyjdzie w praniu. Oby było tak, jak napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ShizeR napisał:

Oho Oho jak już tak wyciągamy rozmowy prywatne na steam :) to chyba to też podlega nie? https://imgur.com/a/4znKycY

XDD idź  tam zapłać 30 zl żeby cie pajacuwa nie wydał albo kup svipa mnie nie obchodzi co się ze mma zostanie bo znowi odechciało się grać no cóż 

A ps obrażać cie na priv mogę jak ostatnio mnie wyzywali koleś nie został ukarany :c

2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

Zdajesz sobię sprawę z tego, że jeśli Shizer mnie nie kłamał i jest tak, jak mi napisał, tj. mógł rzucić teksty z cyklu "dostał w nogę" przed dostaniem admina, kilka dni po wejściu na serwer.. to to w ogóle nie ma nic do jego adminowania? Sprawuje się świetnie, i jeśli ma zostać ukarany to tradycyjnie, a raczej tak jak np Lisek został ukarany.

Nie widzę sensu zabierać mu j-admina jb i redaktora na fb z powodu rzucenia nic nie wartego info na początku jego gry.

Wtedy nie miał ani admina, ani nie wiedział ock, no ale wyjdzie w praniu. Oby było tak, jak napisałem :)

XD kurde staracie się ich tak bronić za wszelką cenę kurde kocham to !

Edytowane przez TT.
  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, TT. napisał:

XDD idź  tam zapłać 30 zl żeby cie pajacuwa nie wydał albo kup svipa mnie nie obchodzi co się ze mma zostanie bo znowi odechciało się grać no cóż 

A ps obrażać cie na priv mogę jak ostatnio mnie wyzywali koleś nie został ukarany :c

Panu już podziękujemy ;) 

🖐️

Shizer jest zbyt dobrym adminem, by gracz na Twoim poziomie ( wyzwiska, toxic itd. ) miał wgl jakikolwiek wpływ. Bye

Idź sobie kupić szacunek, a nie demka jakieś śmieszne wykupujesz :P

Edytowane przez Karolajn
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bronię, tylko przedstawiam Ci sytuację. 

1 minutę temu, TT. napisał:

bronić za wszelką cenę kurde kocham to !

Teraz, Karolajn napisał:

miał wgl jakikolwiek wpływ. Bye

Jeśli demko będzie przedstawiało grę na info, no to raczej pożegnamy się z Shizerem. Jeśli to będzie takie samo gówno jak np Lisek zrobił, to pewnie zostanie podobnie ukarany. Adi traktuje wszystkich zawsze równo. No, kwestia tego jak zareaguje na to że shizer sponsorował pajacuwie s-vipa za zachowanie milczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

No, kwestia tego jak zareaguje na to że shizer sponsorował pajacuwie s-vipa za zachowanie milczenia

Pewnie nagroda w postaci rangi sponsora wpadnie, bo zamiast dawać 5 zł dawał 35  co miesiąć :kappa:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra panowie, jak to było w sierpniu i z cyklu "dostał w nogę" to nie kompromitujcie się dalej i wrzucaj to to szybko zamknę i porobimy swoje, bo niepotrzebny dym na forum jest 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TT... kiedy grales na BB wydawales sie spoko typkiem ale jak wbiles na to JB to ci za przeproszeniem odjebalo... Trzymaj sie od JB z daleka bo ten serwer nie jest dla ludzi ze slaba psychika :P 

Wydaje mi sie ze TIMOR wszystko podsumowal ;) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak mi słów na to jaki ty poziom reprezentujesz TT... Z jednej strony nas przepraszasz na pw że się czepiasz i grozisz shizerowi w idiotyczny sposób nie mając żadnych podstaw, piszesz jakieś głupoty jakim ty nie byłeś niesamowitym adminem  xDDD (tutaj sam się ośmieszasz) a z drugiej wypisujesz jakieś nic niewnoszące posty którymi starasz się zrobić gównoburzę. Naprawdę zgadzam z się z n3llym nie do końca moja sprawa ale uważam że ten serwer nie jest dla ciebie. Wyzywaniem na PW admina "bo możesz" już wystarczająco pokazałeś jakim jesteś człowieczkiem. Daj konkrety skoro już tak cię jara uprzykrzanie życia innym a nie dajesz jakiś syf który nic nie znaczy. Ehhh chciałbym tu dodać jeszcze kilka rzeczy ale  adminowi nie wypada.

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.