Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ruch ze strony valve. Osoby, które mają csa za free nie mogą spotkać osób, które kupiły na mm, więc jedyne co odczujemy to więcej graczy na serwerach co będzie spoko. Myślałem,  że pomału będą chcieli zabijać csa, żeby potem wlecieć z nowszą wersją, ale chyba jednak się myliłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, TheMichal160316 napisał:

Dobry ruch ze strony valve. Osoby, które mają csa za free nie mogą spotkać osób, które kupiły na mm, więc jedyne co odczujemy to więcej graczy na serwerach co będzie spoko. Myślałem,  że pomału będą chcieli zabijać csa, żeby potem wlecieć z nowszą wersją, ale chyba jednak się myliłem. 

mam to samo zdanie. Cs sobie umierał powolutku bo ile można dodawać nowe skiny skrzynki itd

Od razu widać więcej ludzi na serwerach. Muszą troszke podrasować anty- cheat i sprawic zeby bany byly trwale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myśle podobnie jak Michal, w cs 1.6 tez byl non steam i nikomu to nie przeszkadzalo a gra zyskala na popularnosci i grywalnosci. Jedyny problem to cheaterzy, ale mysle ze jakies rozwiazanie nadejdzie a i sami odpalency sie po czasie ogarną po początkowym hype na cs go za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej napisał @TheMichal160316 :D dobre jeżeli chodzi o mm ale ciężka sytuacja bez tymi serwerami :v 

Jakby jakiś antycheat lepszy dali czy coś :c, chociaż każdy ac jest do złamania prędzej czy później.

w sumie możliwe, ze to jest jedyna rzecz którą mogło zrobić Valve żeby ściągnąć graczy no iiii się nie narobić 😛 a ten tryb br w sumie taki średni, może ma na celu zrobienie szumu i ktoś przez to wróci o gry? Nie wiem :piesel:

W sensie br ni chu chu nie pasuje do cs 😛 jeszcze w takiej formie... 15/16 wrogów to mało trochę. Szczerze wolałem tego naszego br :pog:

Edytowane przez ASzaz ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam identyczne zdanie jak chłopaki wyżej. Na mm nie odczujemy tego w żaden sposób, bo darmowe konta mogą grać tylko z darmowymi kontami . Za to na naszych serwerach zrobi się większy ruch.  Chociaż moim zdaniem teraz mogli by wywalić możliwość zdobycia prime poprzez wbicie 21 lvl, bo mam wrażenie, że Valve trochę opluło wcześniejszych graczy, niewiele dali nam za to, że "wspieraliśmy" ich kupując tę grę. Szanujmy się, ale jakaś odznaka i souvenir za 3zł to marna nagroda, za wspomaganie twórców. Oprócz tego to i tak nie możemy narzekać na update, bo nasze serwerki jakby nie patrzeć sporo zyskały (np. cheaterów XD)

Co do BR to jest to tryb, (przynajmniej w moim odczuciu) w który zagra się 5 razy i leci w odstawkę, bo się nudzi.

Tutaj zgodzę się z @ASzaz ^.^, że:

10 godzin temu, ASzaz ^.^ napisał:

Szczerze wolałem tego naszego br :pog:

Też wolałem naszego. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, oOoMACIEKoOo napisał:

Ja mam identyczne zdanie jak chłopaki wyżej. Na mm nie odczujemy tego w żaden sposób, bo darmowe konta mogą grać tylko z darmowymi kontami . Za to na naszych serwerach zrobi się większy ruch.  Chociaż moim zdaniem teraz mogli by wywalić możliwość zdobycia prime poprzez wbicie 21 lvl, bo mam wrażenie, że Valve trochę opluło wcześniejszych graczy, niewiele dali nam za to, że "wspieraliśmy" ich kupując tę grę. Szanujmy się, ale jakaś odznaka i souvenir za 3zł to marna nagroda, za wspomaganie twórców. Oprócz tego to i tak nie możemy narzekać na update, bo nasze serwerki jakby nie patrzeć sporo zyskały (np. cheaterów XD)

Co do BR to jest to tryb, (przynajmniej w moim odczuciu) w który zagra się 5 razy i leci w odstawkę, bo się nudzi.

Ale valve nam nie musi dziekowac za ,, wspomaganie " kupujac csa. Mielismy dzieki temu mozliwosc grac o 4 lata dluzej niz Ci co grają za darmo. Czy to nie jest wyróżnienie samo w sobie :D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2018 o 04:07, Karolajn napisał:

Ale valve nam nie musi dziekowac za ,, wspomaganie " kupujac csa. Mielismy dzieki temu mozliwosc grac o 4 lata dluzej niz Ci co grają za darmo. Czy to nie jest wyróżnienie samo w sobie :D?

react_confused.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej kupując gierkę nie liczysz na zwrot hajsu za nią. Widziały gały co brały, więc bez płaczu ze dostaliśmy oo skrzynce lolzzz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2018 o 09:47, oOoMACIEKoOo napisał:

Br placu-zabaw chyba też się szybko ludziom znudził 😧

@edit tak wiem napisane na czas.

Edytowane przez forfex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.