Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: xCyberShot | cs-placzabaw STEAM_1:0:178677602

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:  Enzii STEAM_0:0:114755451

3. Data i godzina zdarzenia: około godziny 13 był to początek mapy 1 runda

4. Mapa: jb_summer_jail_v2

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Obraza gracza oraz obraza administratora.

6. Opis sytuacji: Było nas 2 i warden powiedział kto pierwszy przebiegnie stadion ten wygra życzenie więc ja wpisałem /shop i kupiłem sobie speeda enzii zobaczył że kupiłem speeda to zaczął uciekać i potem na voice czacie powiedział cytuje "JEBAĆ CYBERA I CAŁĄ JEGO RODZINE" czyli w tym momencie obraził administratora bo przecież oOoMACIEKoOo jest adminem.

7. Proponowana kara: 

Wyzywanie rodziców i bardzo brzydkie wiązanki: ban 1-14 dni/silence 1-30 dni

Obrażanie admina: kick - 6 miesięcy bana/silence do perma

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy musi wiedzieć że jestem twoim bratem, dlatego nie będzie bana za obrazę administracji. Myślę, że silence na dłuższy czas wystarczy i nauczy, że tak się nie mówi w szczególności o rodzicach innej osoby. Skarga słuszna, blokada nałożona.

Edytowane przez oOoMACIEKoOo
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.