Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: 

Neburi STEAM_0:1:155650309

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: 

rogal STEAM_0:0:210180554

3. Data i godzina zdarzenia:

23.12.2018 19:30

4. Mapa.

jb_texture_jail_go5

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane:

1.2. Zakazane jest: Kampienie w GR, przy teleporterach, portalach oraz secretach. W secretach można przebywać tylko na czas przejścia.  Za kampienie uważa się przebywanie w jednym miejscu/pomieszczeniu, chodzenie cały czas od początku do końca secreta również uznawane jest za kampienie.

6. Opis sytuacji:

rogal podczas wg kampil w secrecie

7. Proponowana kara:

ta kwestie oddaje w sprawe administracji

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi.

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaje się kampiłem tutaj, ale nie byłem tego swiadomy ze to jest sikret. Przepraszam za to. WIecej to sie nie powtórzy. Jeżeli bedzie trzeba moge nawet oddać fajki :(

Edytowane przez Rogal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to nie jest sikret. Sikretem są te przejscia w scianach co widac na filmiku nie tutaj. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to sicret bo można tam wejść normalnie po rampie przez przejście obok cel na tej mapie , jakby stał w miejscu gdzie był do 2 sekundy demka to wtedy jest to secret , jak dla mnie skarga niesłuszna ale pozostawiam ocenę administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem @Pajacuwa_ ma rację też słyszałem, że to nie jest sikret tylko te dziury. Przykładem jednej z tych dziur jest ta w celi, w której jest bizon i wchodzi się tam do pomieszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.