Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim. W dniu dzisiejszym chciałbym się  z wami pożegnać. Postanowiłem się ogarnąć chcę więcej czasu poświęcić nauce znajomym i rodzinie. W ostatnich miesiącach na JB napierdalałem cały czas (tutaj macie moje Hlstatsy https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playersessions&player=794162). Nie odchodzę od was na stałe ale na jakiś okres.
Chciałbym podziękować poszczególnym osobą: 
@SUPER TIMOR Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś co mi pomogłeś.
@oOoMACIEKoOo Dziękuję Ci za  nasze wspólne gierki na JB raz było dobrze raz chujowo ale dzięki za wszystko ❤️ 
@Thorek Tobie dziękuję za to że zawsze mi pomagałeś jesteś wyrozumiały. Zawsze mogłem liczyć na Ciebie. Ale za bardzo się prujesz ❤️ 
@Sasuke Chcę Ci podziękować za chwile spędzone na JB czasami się spinaliśmy ale w życiu trzeba się pospinać żeby potem się pogodzić. ❤️ 
@Mlody G cs-placzabaw.pl Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś i za wspólną grę na JB.
@ShizeR Między nami różnie bywało ale dzięki za wszystko.
@BabciaJuziaOczywiście nie mogło zabraknąć tutaj Ciebie tobie dziękuję za każde chwile spędzone z tobą na JB i innych trybach, zawsze mogłem na Ciebie liczyć i służyłeś mi pomocą.
Nie będę tu wymieniał każdego ale przepraszam WSZYSTKIE osoby którym zaszedłem za skórę. Dziękuję również każdemu graczowi z którym grałem na każdym trybie.
                                                                                                              Trzymajcie się chłopaki i dziewczyny życzę wam miłej gry i powodzenia! 
                                                                                                                                                  Gołąbek! ❤️:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO NARESZCIE...

Nie no trzymaj się Głąbek powodzenia tam  we wszystkim co bedziesz robil, wpadaj od czasu do czasu na sieć i trzymaj się młody ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i poleciał :< 

Tacy zawsze wracają (chyba, że kłamią w pożegnaniach to nie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie siema gołomp. Trzymaj się. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cześć super timor , a nie te pożegnanie za 2 msc.... Cześć gołąbeczku będę cię jadł na obiad ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.