Skocz do zawartości
HappyPlayGames

Lepiej późno niż wcale... Czyli "hej" (chyba).

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, wiem, miałem wrócić trochę wcześniej, ale jak sam tytuł wątku głosi... Lepiej późno niż wcale! Czyli w skrócie: hej wszystkim (ponownie)!

I na tym mógłbym zakończyć, ale jako iż zapamiętano mnie tutaj jako osobę, która pisze dosyć dużo... To w sumie coś tam napiszę na swój temat, aby każdy - nowy i stary gracz - mnie trochę lepiej poznał, gdyż nie ukrywam, że sporo się zmieniło.

Do końca nie wiem na ile tu zostanę, gdyż życie pisze różne scenariusze.

Tak w dużym skrócie (który zajmie pewnie z 1000 znaków):

Nazywam się Jakub, ale znajomi mówią na mnie "Happy" (dlatego proszę, nie czytajcie mojego nowego nicku jako "GjePeHaCzteryPePeY", wystarczy tylko "Happy" xD). Mam 16 lat (niedługo rocznikowo 17) i pierwszy kontakt z Placem Zabaw zaliczyłem na serwerze Jailbreak z gangami już w 2015 roku (jako HappyPlayGames). I tak oto zostałem na trochę dłużej. Potem moim zainteresowaniem cieszył się serwer 4FUN, gdzie żartowałem sobie z ludźmi (m.in. z Szatanem), że zacznę tam nabijać sobie godziny i zostanę adminem (miałem wtedy 14 lat, a na admina Jaila musiałem mieć 16). Oczywiście nie spodziewałem się, że żarty mogą kiedyś mieć swoje odzwierciedlenie w przyszłości. No i w ten sposób tak mi się spodobał Ś.P. serwer 4FUN, że zacząłem na nim grać - no i potem zostałem adminem. Odszedłem rok (no dobrze, może trochę więcej niż rok xD) temu z przyczyn prywatnych. Aktualnie możecie mnie spotkać na takich serwerach jak Jailbreak, Bhop oraz Surf + Klasy pod pseudonimem "GPH4PPY". 

Co do moich zainteresowań dużo się nie zmieniło. Dalej zajmuję się muzyką elektroniczną (Hardstylem), kilka razy próbowałem się dostać do wytwórni, ale nie wyszło. xD No i zacząłem programować. Bardzo spodobał mi się JavaScript, który poznałem na kursie. Oczywiście nie jest to jedyny język, który znam. Być może będę w stanie pomóc w pisaniu pluginów na serwer - kto wie.

Co do mojej osoby... Zmieniłem się bardzo z charakteru. Dalej jestem tą samą osobą, ale jestem asertywniejszy i cóż... To trzeba po prostu zobaczyć. No i moje poczucie humoru jest trochę ofensywniejsze, ale to raczej prywatnie. No i kocham czarny humor, więc jakby ktoś chciał, to może mi powysyłać fajne rzeczy (zwłaszcza, że dzisiaj straciłem wszystkie dane w telefonie, bo popełniłem błąd przy grzebaniu w systemie, a się spieszyłem i nie zrobiłem backupa - w ten sposób usunęło mi 5 folderów z memami, z czego 4 miały po 200-400 memów xD). 

A dla graczy, którzy pamiętają moją siostrę... Ona też Was pamięta! Niekoniecznie pozdrawia, ale pamięta! 

No to cóż... Słowem zakończenia:

Witam ponownie i mam nadzieję, że zostanę tu na trochę dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ja się w przeciwieństwie do Ciebie nie rozpisze i napisze:

Siema :D 

Edytowane przez ASzaz ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurła! To faktycznie on! To Hepi :D Siema siema, Witamy z powrotem, pewnie mnie nie pamiętasz ale z pewnością pogramy na surfiku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi