Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: DeMN

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: BANSZI STEAM_1:0:221164032

3. Data i godzina zdarzenia: Rozne xd

4. Mapa: rozne xd

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Wyzywanie , przejmowanie wardena , nie sluchanie kontroli na zyczeniu 

6. Opis sytuacji: Xd

7. Proponowana kara: No sinlencik jaki

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

Edytowane przez ✪ DeMn cs-placzabaw.pl
Bo duzo tego xd
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grywam ostatnio czasami na tym jailbreaku i banshe strasznie przesadza z wyzywaniem.

Jeśli by coś takiego na surfie odwalał dostał by muta na miesiąc ale róbcie  co chcecie.

Cały czas jest jakaś wieczna wojna słowna między gangami i niektórzy gracze już przesadzają pasowało by zebrać liderów i wyjaśnić sobie co nico

bo to psuje rozgrywkę oraz społeczność serwera.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak małolat mnie prowakuje pozniej płacze skarzac sie na forum, powiem tak nie pozwole sobie zeby mnie wyzywało jakies dziecko bo po 1 
jestem starszy od niego po drugie prowkuje mnie cały czas zeby doszło do tego, jestem nerwony dlatego tez nie wytrzymałem i doprowadził mi do tego

• Haha 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, ✪ DeMn cs-placzabaw.pl napisał:

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: BANSZI STEAM_1:0:221164032

Podałeś złe steamID :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostrzegałem? :P

Za tak częste i chamskie odzywki masz 3 tygodnie, aby gryźć się w język i krzyczeć w powietrze :) 

Demn i rogal po dniu silence za prowokowanie - wiem, że gdyby nie wy, to ten gościu tak po prostu by was nie wyzywał. No, ale jest jaki jest, a to trzeba skrócić :)

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.