Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: KrystianPL

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Chleboszau

steamID STEAM_0:1:103282140

steamID3 [U:1:206564281]

steamID6476561198166830009
Nie jestem pewny które to daje wszystkie c;

3. Data i godzina zdarzenia: 2019-01-06 Coś koło 16-18 idk

4. Mapa: jb_hostile3fix

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 4.11. Nie strzelaj i nie rzucaj granatami bez powodu. 4.21. Nie ustawiaj się na drodze TT.  4.23. Osoba, która pilnuje FD nie może utrudniać mu zabawy. 4.7. Nie podchodź na zasięg noża do TT, bo może on Ciebie bezkarnie zabić. (gdybyśmy zaczęli go bić [oczywiście w bezruchu] to dałbym se łape uciąć, że uznaliby to za bunt i nas zabili)

6. Opis sytuacji: Well, ktoś tu ewidentnie lubi prowokować, wkurwiać i utrudniać rozgrywkę aby podbić swoje ego na jeszcze wyższy poziom. Mam Fd razem z graczem Hutsza. Przechodzimi Climba/race'a jeden luj. Jesteśmy ZA ŚCIANĄ oddaleni od CT o dobry kawałek. A pan Chleboszau co? A podejde se do nich. O! Patrz! Przechodzą dalej! Zbliżyli się do mnie na odległość beacona! Postrzelam sobie hehe ale dobry jestem. Chwilę po tym z tego co pamiętam powiedział/napisał, że zbliżyłem się na odległość beacona, ale nie widziałem nic na chacie ani nic nie słyszałem. Może mi się przysłyszało. Tu nie ma co opisywać wszystko co potrzeba jest na filmie. Film długi i brzmię ciulowo, bo wstałem sobie dopiero.

7. Proponowana kara: Ct ban imo na minimum 50 rund, ale admin wie najlepiej.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  Film powinien działać za jakieś 5-10 minut max.

Edytowane przez KrystianPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie bym się przyczepił to tego pierwszego czyli to strzelania bezpodstawnego i to tego na odległość beacona bo ani nie słyszałem ani nie widziałem aby to pisał/mówił. Co to odległości na kosy nie jestem pewien, jeżeli by cię zabił to wtedy mógłbyś poruszyć ten punkt, bo jak mówi punkt "bo może on Ciebie bezkarnie zabić"

nie zabiłeś go więc teoretycznie nic nie mógł zrobić, jedynie  jak było mówione jakby zabił a tego nie zrobił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.