Skocz do zawartości
✮ProAmek✮

odrzucone  PODANIE ✮ProAmek✮(Powrót Króla)

✮ProAmek✮(Powrót Króla) NA ADMINA?  

41 użytkowników zagłosowało

1. 1. ✮ProAmek✮(Powrót Króla) NA ADMINA?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.

✮ProAmek✮(Powrót Króla) STEAM_0:0:116105427

2. Wiek i coś o sobie.

Amadeusz lat 23. z zawodu Jestem mechanikiem samochodowym, interesuje sie motoryzacja, sportem oraz sztukami walk.

3. Jakim dysponujesz czasem?

w Tygodniu - 3-5h, w Weekend 10-15h.

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

W dawnej przeszłości miałem admina ale mało z tego okresu czasu pamietam.

5. Czy posiadasz mikrofon?

Tak.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Tak.

7. Twoja ranga w CS:GO.

Suprime

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*

1

9. Link do banów ze strony sourcebans.*

https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=✮ProAmek✮(Powrót+Króla)&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

Na głównym koncie 1800h , łacznie ok 3000h.

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link

5

12. Dlaczego ty?

Ponieważ chciałbym chociaż w małym stopniu dopowadzić serwer do porządku dziennego i przywrócić gre na tym serwerze jak jak wygladało to wcześniej przed dodaniem free to play,oraz pomóc innym adminom tego serwera, bo nie każdy ma czas zeby siedziec całymi dniami. Wiem może nie nadaje sie na admina na innym serwerach z powodu wyzwisk  ale muszę czasami odpowiedzieć na wyzwiska i obelgi które są kierowane w moja stonę. nie jestem początkujacym graczem tej serwerowni bo z przerwami gram przez 4 lata .

13. Znajomość języka angielskiego.

3/10

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://www.cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=696474

Edytowane przez ✮ProAmek✮
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Głównym powodem jest twoja toksyczna reputacja.

35 minut temu, ✮ProAmek✮ napisał:

12. Dlaczego ty?

Ponieważ chciałbym chociaż w małym stopniu dopowadzić serwer do porządku dziennego i przywrócić gre na tym serwerze jak jak wygladało to wcześniej przed dodaniem free to play,oraz pomóc innym adminom tego serwera, bo nie każdy ma czas zeby siedziec całymi dniami. Wiem może nie nadaje sie na admina na innym serwerach z powodu wyzwisk  ale muszę czasami odpowiedzieć na wyzwiska i obelgi które są kierowane w moja stonę. nie jestem początkujacym graczem tej serwerowni bo z przerwami gram przez 4 lata .

Wydaje mi się, że nie miałbyś żadnych skrupułów żeby zwyzywać kogoś posiadając admina, skoro nawet samych adminów zdarzyło ci się wyzywać.

Jeżeli naprawdę zależy ci na stanowisku admina, pokaż nam, że warto dać ci szansę.

Powodzenia.

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spedziłem na serwerowni sporo czasu, praktycznie od początku powstania i wcale cie nie znam tak samo jak ty mnie , nawet mnie nie kojarzysz chyba ze z jakis bzdurnych opowieści wiec skąd możesz wiedzieć ze wyzywałem jakiś adminów a po za tym miejąc admina po co miałbym kogoś wyzywać jeśli odrazu bym go stracił nie widze w tym żadnego sensu , takie czyny mijają sie kompletnie z celem .

To że nasłychałaś  sie opowieści na mój temat ze jestem osobą toksyczną bo odpowiedziałem paru osobą które mnie obrażały to nie znaczy ze musisz mnie odrazu skreślać  nie znając mnie .

"pokaż nam, że warto dać ci szansę."    Jak moge to pokazać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem odpowiadanie graczom na obelgi  jest normalne i widoczne u wielu administratorów na serwerach i nie to jest wada tylko cecha charakteru, która nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków.

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, BOT Builder napisał:

Moim zdaniem odpowiadanie graczom na obelgi  jest normalne i widoczne u wielu administratorów na serwerach i nie to jest wada tylko cecha charakteru, która nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków.

Po to admin ma flagi do banowania mutowania, silencowania i gagowania aby nie robić takich rzeczy ktoś staruje z wyzwiskami dostaje kare taką jak taryfikator przewiduje i tu dyskusji nie ma.

Jeśli ktoś jest toxic i obraża nieznajomych ludzi w internecie według mnie nie ma co startować na taką posadę.

Godzinę temu, ✮ProAmek✮ napisał:

Nie znam nie widziałem nie gram na arenach ale u mnie sobie tym punktem strzeliłeś w kolano pomimo wieku i wszystkich plusów jakie tam są w podaniu. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie;

-podanie

-ledwo co "wrociles"

-ang

//edit

-dawanie sobie samemu na tak nic ci nie da :kappa: 

Edytowane przez n3lly
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak:

Nie jesteś złym człowiekiem. Ale jest coś, co mimo wszystko mnie zmusza do dania głosu na "nie wiem". 

Zapamiętałem Cię na Placu jako taką osobę, która była bardzo spoko. Jednakże wydajesz mi się być taką osobą lekko impulsywną (z naciskiem na wydajesz się być, gdyż nie jestem żadnym ekspertem, nie znam Cię dobrze ani prywatnie, ani tak jako człowieka - po prostu tak zapamiętałem Cię ze swoich obserwacji i jest to subiektywna interpretacja Twojej osoby, która może być błędna). To jest wielki minus, zwłaszcza jeśli kandydujesz na administratora. Uważam, że admin powinien mieć dystans do siebie, aby nie wpierdzielać kar za byle gówno, a jednocześnie posiadać zdolność ignorowania niektórych rzeczy, aby po prostu nie dawać złego przykładu graczom. Jak jest problem i coś Cię uraziło, to po to masz narzędzia administratora, aby z nich korzystać. 

Jak ktoś zauważył, ledwo co wróciłeś. Poczekaj z podaniem. Daj graczom się poznać z jak najlepszej strony. 

Jesteś osobą rozgarniętą (nawet bym zaryzykował stwierdzeniem, że bystrą) i nie nazwałbym Cię kimś nieinteligentnym/tępym. Ale Twoją wadą jest to, że czasem - moim skromnym zdaniem - tak jakby wyrywasz się przed szereg i próbujesz pokazać, że tak jakby Ty tu rządzisz (żeby nie użyć słowa "kozaczysz się", które byłoby zbliżone do tego o co mi chodzi, ale jednak nie do końca adekwatne). Tak ja przynajmniej to odbieram, zwłaszcza jak widziałem Cię ostatnio na serwerze. Takie są moje odczucia co do Twojej osoby. 

Jesteś naprawdę ok, ale na ten moment jestem na nie wiem. Uważam, że musisz nad sobą trochę popracować. Na pewno się nie zmieniaj, ale ugryź się czasem w język i pomyśl czy warto coś mówić/odpowiadać. Myślę, że łatwo byłoby Cię wytrącić z równowagi, ale jak mówię - nie znam Cię. 

Jak popracujesz nad tym, to będę w 110% na tak. Na ten moment nie mam pewności czy byłbyś odpowiednią osobą na to stanowisko. Niestety.

• Lubię to! 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK 

+miły 

+ogarnięty 

+nie toksyczny 

+można się z nim pośmiać 

dajcie chłopakowi szanse 🤪

Edytowane przez Mlody G cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

,, Daj się lepiej poznać graczom z lepszej strony, zmień się... " 

To jest takie pierdzielenie, że aż oczy łzawią. Niektórzy na tej serwerowni to takie żmije, że nawet jakby ktoś niebo na ziemie sprowadził, to oni Ci tylko jeszcze podstawią nogę i naplują na twarz.

Nie idź drogą poprawiania sobie reputacji, bo uważam to za głupotę, której sama doświadczyłam. Po prostu ogarnij się i swoją impulsywność, a osoby, które mają to zauważyć, na pewno zauważą :)

jesteś spoko, więc ja jestem na tak

• Lubię to! 3
  • Haha 2
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE 

-Przekupuje dzieci na jailu fajkami żeby mu dali głos na tak 👹

• Dziękuję 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, FokuS napisał:

Na NIE 

-Przekupuje dzieci na jailu fajkami żeby mu dali głos na tak 👹

? co ? hahah , nie gram na jailu tylko ciagle ciskam na arenkach ziom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyzywasz naszego admina i chcesz wejść do tej ekipy? Przeprosiłeś go chociaż? Dopóki nie zaznaczy on na tak, to wszystkie podania polecą.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.