Skocz do zawartości
SUPER TIMOR

BŁĘDY NA NOWYM STYLU

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Jeśli znajdziecie jakiś błąd - napiszcie w tym temacie pod spodem. Pamiętajcie, żeby zawsze załączyć screenshota i opis tego, co jest skopane. Mam nadzieję, że temat zamknę bez żadnej odpowiedzi za tydzień, ale jak to będzie - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tak powinno być ale dla pewności wyślę ;)

LjhDjIp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się nie obraził za kilka czcionek do wyboru na shoutbox'ie, a może i na całym forum, bo ta mi jakoś nie podchodzi i ciężko się ją czyta (to tylko moje zdanie, komuś się może podobać, a ja osobiście bym chętnie ją podmienił sobie :P )

rhW14BS.png

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wylogowaniu się nie ma listy serwrów, co moim zdaniem jest troche słabe, bo nowi gracze nie logują się odrazu na forum.

Spoiler

CxDtuli.jpg

//po zalogowaniu się, też nie wyświtla się lista serwerów dopóki nie kliknę w logo w czołówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, PAN JAPONIEC napisał:

Nie wiem czy tak powinno być ale dla pewności wyślę ;)

przerwa zmniejszona

2 godziny temu, wilczur9877 napisał:

Ja bym się nie obraził za kilka czcionek do wyboru na shoutbox'ie, a może i na całym forum, bo ta mi jakoś nie podchodzi i ciężko się ją czyta (to tylko moje zdanie, komuś się może podobać, a ja osobiście bym chętnie ją podmienił sobie :P )

ja tam nigdzie nie widzę panelu, do którego mógłbym podpiąć czionki do zmiany dla użytkownika. :P

Propozycje czcionek na całe forum poproszę w takim razie ^^ 

21 minut temu, oOoMACIEKoOo napisał:

//po zalogowaniu się, też nie wyświtla się lista serwerów dopóki nie kliknę w logo w czołówce.

wiemy o tym, tego błędu nie jesteśmy w stanie naprawić, rozmawialiśmy z koderem o tym jeszcze w fazie kodowania góry.. no niestety tak jest, i trzeba się przyzwyczaić :P

tyczy się to również momentu, w którym się wylogujemy. klik na logo i tabelkę widać 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W nieprzeczytanej zawartości, po kliknięciu w nick danej osoby, nie przekierowuje nas do profilu tej osoby.

pwAkdlE.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak odsyłacza do GameTrackera FFA oraz SurfLinear(przy okazji można zamienić nazwę bo to surf+timer nie surf linear :P)

eKkKr1h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłbym kolor odpowiedzi w ankietach, ponieważ ten jest praktycznie niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, MuDzYnMoNsTer napisał:

W nieprzeczytanej zawartości, po kliknięciu w nick danej osoby, nie przekierowuje nas do profilu tej osoby.

Nie było, i nie będzie :P

15 godzin temu, RainbowTiger napisał:

Brak odsyłacza do GameTrackera FFA oraz SurfLinear(przy okazji można zamienić nazwę bo to surf+timer nie surf linear :P)

Zrobione

Godzinę temu, bassew napisał:

Zmieniłbym kolor odpowiedzi w ankietach, ponieważ ten jest praktycznie niewidoczny.

screena poproszę, nie wiem konkretnie o czym mówisz - ja widzę wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

screena poproszę, nie wiem konkretnie o czym mówisz - ja widzę wszystko

2980e6150522b84a.png 

na komputerze nie jest to jakoś bardzo niewidoczne ale już na telefonie jest dość słabo zauważalne. Dać po prostu biały kolor lub jakiś jaśniejszy, żeby było lepiej widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy jesteśmy na głównej  stronie forum na telefonie nie działa ten guzik od menu w prawym górnym rogu przyciemnia nam ekran ale się nie pokazuje. Za to jak klikniemy na nie przeczytaną zawartość i ten guzik od menu to już wtedy wszystko działa. https://imgur.com/a/jSjDEv8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Sasuke napisał:

Kiedy jesteśmy na głównej  stronie forum na telefonie nie działa ten guzik od menu w prawym górnym rogu przyciemnia nam ekran ale się nie pokazuje. Za to jak klikniemy na nie przeczytaną zawartość i ten guzik od menu to już wtedy wszystko działa. https://imgur.com/a/jSjDEv8

zrobione XD XD

1 godzinę temu, Łowca Mrówków napisał:

@SUPER TIMOR  w liście administracji jest admin surf linear ;)

@Adi - SURF+TIMER daj, bo teraz nagle to nie jest linear -.-

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.