Skocz do zawartości
R.I.P

awp  Podanko na Admina

Dacie szanse   

39 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Andrzej , SynExperta znany jako R.I.P ,  STEAM_0:1:194271435 

2. Wiek i coś o sobie. 17 Lat , prawie 18 mieszkam w Katowicach lecz uczęszczam do szkoły  sportowej w Szklarskiej -Porębie . Trenuje Biathlon od blisko 10 lat i wiążę z tym jakąś przyszłość . Poza Tym  interesuje się E-sportem i Samochodami .

3. Jakim dysponujesz czasem? W tyg 1 -2 godz w Weekend ile organizm pozwoli .

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Duże byłem Administratorem przez ponad rok 

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Pewnie 

7. Twoja ranga w CS:GO. DMG  - LE 

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=commslist&searchText=SynExperta&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.  Będzie gdzieś z 3000 h

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link  4/5 

12. Dlaczego ty? Ponieważ byłem dosć długo Adminem na tej serwerowni i myślę że dobrze pełniłem jego funkcje. Musze też wspomnieć o drugiej stronie, Admin po ponad roku został mi zabrany za brak aktywności. Dlatego że nie zdążyłem powiadomić o wyjeździe . Co też spowodowało taki obrót. Teraz już wróciłem do Cs'a  i na serwerownie. Starsi Admini i gracze powinni mnie pamiętać jak pełniłem rolę  Admina . Chciał bym znowu być pomocą dla graczy jak i wsparciem dla serwerowni.

13. Znajomość języka angielskiego. 7/10 

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=627496 

Edytowane przez R.I.P
  • Lubię to! 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo R.I.P Oczywiście że na tak najlepszy admin jaki wogóle był na AWP, nigdy nie złamał regulaminu i ma poczucie humoru co tu dużo gadać, perfekcyjny admin-powodzenia 

~Wilku ❤️

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na takie małe TAK :) miło się z nim gra, sprawował swoją rolę raczej dobrze i bez zarzutów.

Na moje warto dać mu drugą szanse w szczególności że teraz przydadzą się Admini na tym serwerze.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby jestem na TAK, jednak masz 4 godziny przegrane w ciągu 28 dni a to nie jest powalający wynik ^_^ Trochę szybko po tym powrocie piszesz to podanie.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, bassew napisał:

Niby jestem na TAK, jednak masz 4 godziny przegrane w ciągu 28 dni a to nie jest powalający wynik ^_^ Trochę szybko po tym powrocie piszesz to podanie.

Wiesz jakis czas temu też gdy pisałem podanko miałem mało godzin lecz po tygodniu miałem i 4 r5 razy więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak ponieważ:

+ doświadczenie

+ za sm i angielski

+ Jesteś spoko ;) 

+/Forum do nadrobienia 

- sesje na serwerze

Powodzenia 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrócił syn marnotrawny...

Pytanie czy wybaczalne było zachowanie za poprzedniej "kadencji"

Wielokrotna obraza wyższej administracji(szczególnie Adiego) oraz serwera przy wszystkich graczach na serwerze, do tego zachęcanie do tego innych.

Brak jakichkolwiek działań mających na celu poprawę stanu serwera. Po co zgłaszać błędy na forum, jak można o nie pluć przez miesiące i narzekać, że "Adi ma wyjebane na serwer"?

Reklamowanie innego serwera i zniechęcanie do grania na naszym zarówno nowych graczy, jak i tych, którzy grali tu od dłuższego czasu.

Składanie podania i administrowanie na innej sieci oraz olewanie obowiązków administratorskich na naszym serwerze.

Jawne i oficjalne mówienie, że masz wywalone na serwer i na tego admina, a "oni" i tak ci go nie zabiorą.

Powalające sesje na długo przed stratą admina(oczywiście sarkazm) oraz w tym samym czasie wesołe adminowanie na innej sieci(w sumie nie wiem czy poza wbijaniem na 2 minuty, żeby zabrać kumpli na tamten serwer się pojawiałeś)

A na koniec proponuję grę. Zgadnij co wybrać w ankiecie.

• Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, R.I.P napisał:

13. Znajomość języka angielskiego. 7/10 

W końcu jakaś osoba, która pisze w podaniu więcej niż 3/10...

+Angielski

+doświadczenie

+/- mała ilość godzin, aczkolwiek szybkie wbicie dużej ilości punktów

Myślę, że dostanie admina będzie również motywacją do grania :)

Jestem na TAK.

Tylko następnym razem pamiętaj, by poinformować nas o wyjeździe i będzie dobrze :)

Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jedynie mogę powiedzieć że jestem na TAK wielkie pozdro ello benc :taktycznytimor:

+Angielski 

+Doświadczenie

+Warto dać drugą szanse 

+Pomocny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Merxy. napisał:

Wrócił syn marnotrawny...

Pytanie czy wybaczalne było zachowanie za poprzedniej "kadencji"

Wielokrotna obraza wyższej administracji(szczególnie Adiego) oraz serwera przy wszystkich graczach na serwerze, do tego zachęcanie do tego innych.

Brak jakichkolwiek działań mających na celu poprawę stanu serwera. Po co zgłaszać błędy na forum, jak można o nie pluć przez miesiące i narzekać, że "Adi ma wyjebane na serwer"?

Reklamowanie innego serwera i zniechęcanie do grania na naszym zarówno nowych graczy, jak i tych, którzy grali tu od dłuższego czasu.

Składanie podania i administrowanie na innej sieci oraz olewanie obowiązków administratorskich na naszym serwerze.

Jawne i oficjalne mówienie, że masz wywalone na serwer i na tego admina, a "oni" i tak ci go nie zabiorą.

Powalające sesje na długo przed stratą admina(oczywiście sarkazm) oraz w tym samym czasie wesołe adminowanie na innej sieci(w sumie nie wiem czy poza wbijaniem na 2 minuty, żeby zabrać kumpli na tamten serwer się pojawiałeś)

A na koniec proponuję grę. Zgadnij co wybrać w ankiecie.

Naprawdę nie wiem kiedy słyszałeś takie żeczy o reklamowaniu innych serwerów itd i wyzwaniu Adminów z tym to mogę ale to wyzywalismy się razem na ts'sie PZ  i jeżeli masz do mnie jakiś problem chętnie to mogę rozwiązać podczas rozmowy na Ts mogą być inne osoby nie przeszkadza mi to . Byłem również Adminem innej serwerowni ale to długo po straceniu Admina na PZ

Edytowane przez R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż na serwerze i to nie raz takie sytuacje miały miejsce. To, że nie znasz nicków, nie znaczy, że oni nie wiedzą kim jesteś i nie słyszą co mówisz. Zresztą nie byłem jedyną osobą, która takie rzeczy słyszała. Oczywiście zdecydowana większość z nich to twoi super kumple, ale zobaczymy, czy może ktoś jednak zdecyduje się dorzucić swoje 3 grosze na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Merxy. napisał:

Otóż na serwerze i to nie raz takie sytuacje miały miejsce. To, że nie znasz nicków, nie znaczy, że oni nie wiedzą kim jesteś i nie słyszą co mówisz. Zresztą nie byłem jedyną osobą, która takie rzeczy słyszała. Oczywiście zdecydowana większość z nich to twoi super kumple, ale zobaczymy, czy może ktoś jednak zdecyduje się dorzucić swoje 3 grosze na ten temat.

To jeżeli takie sytułacje miały miejsce za tamtej kadencji to dlaczego nie napisałeś żadnej skargi  nie nagrałeś filmiku lub czegoś podobnego . Bo nie rozumiem tego tylko nagle teraz coś zaczęłaś pisać o czym takim z czym nie do końca się zgodze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, R.I.P napisał:

To jeżeli takie sytułacje miały miejsce za tamtej kadencji to dlaczego nie napisałeś żadnej skargi  nie nagrałeś filmiku lub czegoś podobnego . Bo nie rozumiem tego tylko nagle teraz coś zaczęłaś pisać o czym takim z czym nie do końca się zgodze

Bo większość tego działa się jak już adminowałeś sobie tam, a dodatkowych informacje dostałem od zaufanych osób trzecich, którym obiecałem, że o niczym nie powiem, bo się tego wyprą. Przy takiej perspektywie dałem ci odejść jako "dobry admin", a tobie zachciało się wracać, więc pora rozdrapać stare rany.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Merxy. napisał:

Bo większość tego działa się jak już adminowałeś sobie tam, a dodatkowych informacje dostałem od zaufanych osób trzecich, którym obiecałem, że o niczym nie powiem, bo się tego wyprą. Przy takiej perspektywie dałem ci odejść jako "dobry admin", a tobie zachciało się wracać, więc pora rozdrapać stare rany.

Nie pamiętam czy Ci coś zrobiłem złego czy nie ale jak dla mnie poprostu nie chcesz żebym wrócił jako Admin na serwery 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, R.I.P napisał:

Nie pamiętam czy Ci coś zrobiłem złego czy nie ale jak dla mnie poprostu nie chcesz żebym wrócił jako Admin na serwery 

Brawo! Odkryłeś, że nie chcę żebyś znowu został adminem serwera AWP! Rozgryzłeś zagadkę z mojego pierwszego posta! Gratuluję! A co mi zrobiłeś? Mi w sumie nic, a co zrobiłeś dla serwera również podałem w pierwszym poście, więc zachęcam do ponownego zapoznania się z nim.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Merxy. napisał:

Brawo! Odkryłeś, że nie chcę żebyś znowu został adminem serwera AWP! Rozgryzłeś zagadkę z mojego pierwszego posta! Gratuluję! A co mi zrobiłeś? Mi w sumie nic, a co zrobiłeś dla serwera również podałem w pierwszym poście, więc zachęcam do ponownego zapoznania się z nim.

Jak już lubisz patrzeć w przeszłość to zobacz w moje Posty dotyczące serwera dałem kilka pomysłów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyny admin awp ktorego pamietam od 2k17

NA TAK

+byl adminem

+dobry admin

+spoko morda

+wiek

+ogarniety

+sm

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzedził mnie skubaniec. Jestem na Tak mimo że na razie ma mało godzin. udowodnił wiele razy jak wielkim No-Lifem jest i na pewno szybko to nadrobi :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mordo podanie myślę, że troszkę za szybko po powrocie. Masz mało godzin po powrocie a w dodatku sesje po 5 min max 1h :/

Jestem na nie wiem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakich serwerach od jakich sieci serwerów do tej pory adminowałeś? Wymień wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Adi napisał:

Na jakich serwerach od jakich sieci serwerów do tej pory adminowałeś? Wymień wszystkie.

Na 13 dzielnicy , lecz juz tam nie Posiadam Admina lecz range na forum dalej mam / Pisałem do Adminow a Oni z Tym nic nie robią 

01-11-2018, 22:49

Zdegradowany: PoTeK

Traci stanowisko: Administrator serwera SURF.

Powód: Brak / niska aktywność.

Zdegradowany: Syn Experta

Traci stanowisko: Administrator serwera AWP.

Zdegradowany: kakakaka

Traci stanowisko: Administrator serwera ARENA.

Edytowane przez R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, więc u nich też po prostu przestałeś grać bez słowa?

A czemu odszedłeś z naszego serwera i zacząłeś grać u nich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Adi napisał:

Hmm, więc u nich też po prostu przestałeś grać bez słowa?

A czemu odszedłeś z naszego serwera i zacząłeś grać u nich?

Wiec tak jak mowiłem że wyjechałem podanie złożyłem tam po blisko 5 mieś od degrada tu . Grałem Tam przez jakiś czas i szczerze mowiąc poziom tamtej Administracji pozostawia dużo do życzenia . Tam jest prawie zerowe zainteresowanie Przez górnych Adminów a miałem duże porównanie bo przecież tu miałem Adma 

Edytowane przez R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak kiedyś gralem z tym bykiem i spoko z niego mordka.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.