Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID:  BASHE  STEAM_1:0:221164032

2. Data i godzina otrzymania bana: -

3. Serwer: jail

4. Długość Bana: 3 wk silence

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): mute

5. Powód bana: obrazanie 

6. Admin banujący: SUPER TIMOR

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Ogolnie prosil bym o skrocenie lub o odmutowanie poniewaz juz mam tydzien muta chcialbym sie poczuc juz normalnie zrozumialem swoj blad powininem zachowac wiecej kultury ale niestety nerwy mi puscily bylem sprowokowany 

8. Opis sytuacji: Gralem na serwerze zostalem prowokany dlatego tez wyzywalem jednak siedzac juz tydzien na gagu chcialbym prosic sznowana administracje o przemyslenie tej sytuacji poniewaz zrozumialem isiote bledu 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=commslist&searchText=banshe&Submit=Search

10. Dowód*: -

Edytowane przez ★ BANSHE ★
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba sobie żartujesz,  jedynie osoba z porażeniem mózgowym (nie licząc twojego gangu) może być za UB... jesteś tak toksyczny na serwerze przed silencem wyzywałeś za dosłownie wszystko. Wojtas za podobne akcje dostał 6 miesięcy a ty po tygodniu piszesz odwołanie (XD). Jestem przeciw UB, przynajmniej przez ten czas można spokojnie pograć bez większej spiny i ciągłego nadużywania komunikacji głosowej z twojej strony czy tez przejmowania wardena... 

Edytowane przez `WiLkU.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ★ BANSHE ★ napisał:

Rozmowa na tsie nie ma podlaczeia pod serwer dziekuje +1

No tak wyzywasz na ts ponieważ na serwerku nie możesz co sam potwierdziłeś w 21 sekundzie filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ✪ DeMn cs-placzabaw.pl napisał:

No tak wyzywasz na ts ponieważ na serwerku nie możesz co sam potwierdziłeś w 21 sekundzie filmu :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedłużam silence do 2 miesięcy.

• Dziękuję 2
  • Haha 5
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P7ASLDo.png

// tzn odrzucone, źle kliknąłem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.