Skocz do zawartości

Dr_Stone  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Usunąć mapę DR_Stone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chciałbym abyście usunęli mapę Dr_Stone ponieważ jest zbyt często

Edytowane przez Oskkkar ^-^
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jest problem? Gracze lubią ta mapę to czemu mamy ja usunąć. Mapa jest prosta i dlatego jest grana. Rozumiem cie bo jest to irytujące, ale nie przesadzajmy po zagraniu mamy jesy czas przez który nie można jej nominowac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Shu napisał:

Czy to jest problem? Gracze lubią ta mapę to czemu mamy ja usunąć. Mapa jest prosta i dlatego jest grana. Rozumiem cie bo jest to irytujące, ale nie przesadzajmy po zagraniu mamy jesy czas przez który nie można jej nominowac. 

Myślę że jest to duży problem, ponieważ teraz gdy dodano tyle nowych rzeczy serwer często się crashuje i automatycznie zmienia na tą mapę przez co nie można zagrać innych map.

Edytowane przez Oskkkar ^-^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro się crashuje to zgłoś to i wtedy nie będziesz miał problemów z ilością stone'a XD. Mapa będzie możliwa do nominowania dopiero po kilku innych. Z doświadczenia mówiąc jest to nawet 7-8 map XD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stone to mapa jak każda inna to, że jakas mapa jest caly czas grana to nie nowość. Mam tu na myśli sytuację z przed resetu serwera, kiedy ciągle był grany snowdream, a wtedy mało kto sie użalał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.