Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

zamraża graczom grę i nic nie możemy z tym zrobić jedyna opcja to ctrl alt del  albo wywala grę do pulpitu

2. Okoliczności i powtarzalność:

randomowo na mapie jb_facebook_v2

3. Godzina: 

13.01.2019   21.58

4. Komunikaty i konsola

nie zaobserwowałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

???

Nigdy jeszcze mi się nic takiego nie przydarzyło a już całą mapę grałem z 20 razy, z tego co pytałem nikt takiego problemu nie miał a nawet nikt o tym na serwerku nie wspominał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w tym czasie na serwerze i mi też scrashowało cs.

Nie byłem w stanie sprawdzić konsoli.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to była jednorazowa sytuacja, czy częściej na tej mapie działo się coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Adi napisał:

Czy to była jednorazowa sytuacja, czy częściej na tej mapie działo się coś takiego?

Wydaje mi się że jednorazowa bo dużo razy już grałem Facebooka i nic się nie działo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to nie była jednorazowa sytuacja. Już raz mi scrashowało cs, to był drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Adi napisał:

Dzisiaj jak wrócę do domu to przetestujemy dla pewności jeszcze raz całą mapę bo z tego co pamiętam wspomniana sytuacja wydarzyła się mniej więcej w 4 rundzie więc nie mamy pojęcia co spowodowało crasha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą znowu była ta mapa i wywaliło pare osób, m.in. wardena.

Nie zaobserwowałem w jakich okolicznościach tak się dzieję, bo to jest totalnie losowe. Wg mnie mapa do usunięcia.

Spoiler

5Vbm0CV.jpg

//Edit z 18.01.2019 00:30

Tutaj ss z tego jak wywaliło Thorka, w późniejszym etapie rundy wywaliło też Tristana

Spoiler

5gJw0DS.jpg

rONY04Y.jpg

Screen z konsoli po tym jak wywaliło Thorka

km3wp3Y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniałem przetestowaliśmy mapę ponownie i wychodzi na to że crash nie pojawia się w jakimś miejscu na mapie ( jak to było w przypadku minecrafta ) tylko totalnie randomowo. Mnie przed chwilką wywaliło na samym początku rundy gdzie wszyscy byli jeszcze w gr/celach natomiast jakiś czas temu w środku rundy w innym miejscu. Mapa zdecydowanie do usunięcia do czasu naprawy bo za każdym razem kogoś wywala @Adi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.