Skocz do zawartości
Tekashi 6ix9ine.

Duży var/zużycie ramu.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały, a w sumie to duży problem z csem, który ciągnie się od początku grudnia. W styczniu 2018 roku wróciłem do aktywnego grania, posiadam taki sobie komputer, ale wystarczał, bo wyciągałem 60-80 fps, więc było dobrze. Po przeinstalowaniu systemu na ten sam, zbieg okoliczności był taki, że podczas przeglądania rynku w lobby gry var skakał od 2.0 do 40, a ping na teamspeaku sięgał 3-4 tysięcy, gdzie nigdy wcześniej tego nie było, natomiast po rozpoczęciu meczu wszystko w jak najlepszym porządku. Aktualnie podczas rozgrywki, w lobby przy wyszukiwaniu gry, w ekwipunku czy gdziekolwiek var momentalnie podskakuje, spada, a czasami utrzymuje przez jakiś czas. Aktualizowałem sterowniki, wydaje się, że wszystko jest okej, system także aktualizowałem i wszystko okej, grę przeinstalowywałem i ciągle tak samo. Może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją i udało się rozwiązać problem, byłbym ogromnie wdzięczny. 

Sprawdzałem także pobór gry w menadżerze zadań i nie ukrywam, że wydaje mi się duży, chociaż w tle chodzi tylko nvidia i steam -  przypuszczam, że to także ma jakiś wpływ.

Sprzęt:

Wersja systemu: Windows 10 Pro,
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8600 @ 3.33GHz 3.33 GHz
Zainstalowana pamięć(RAM): 4,00 GB,
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430,

jeLfCyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.