Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję za ciosem dodać tego AC na DeathRun'a.

Link: https://github.com/shavitush/Oryx-AC

Dodam od siebie, że trzeba spojrzeć mocno w configi pluginu, bo dodany na HnS wpierdalał bany na ostrości jak leciało. // tyle, że tam nie ma shavit'a, to mogło być powodem ^^ 

Patrz @TenZAutostrefami, co się dzieje.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem to (była już taka propozycja). Z tego co mi wiadomo, też kickuje ludzi, configów do tego pluginu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ostatnio to wgrywałeś? Był tego remaster z tego co widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywaliłem na razie cześć pluginu, która kickowała legit graczy. Kwestia czy pozostała część będzie cokolwiek wykrywać ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie nie wywala nikogo, ale to raczej z powodu że narazie są sami legit gracze. Przed chwilą kickowało ludzi z cheatami oraz tych bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym prosił o dodanie takiego cuda na bh jak będzie to działać :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi Anticheat wykrywa  zwykłe skakanie jako cheat  ; [ORYX] fortiss_0059 | cs-placzabaw.pl - [U:1:352165328] Cheat: Too many perfect strafes | Level: LOW oraz nie kickuje

Edytowane przez neyzir
oznaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli czułość zbyt mocna, bo w sumie to wszyscy wiemy, że powód "Too many perfect strafes" w przypadku Fortissa jest raczej nierealny. Zwłaszcza, że chyba nie cheatuje :P

• Lubię to! 1
  • Haha 5
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LEVEL LOW jeszcze nic nie znaczy, a komunikat ten widzą tylko admini i jest to tylko informacja aby zwrócić uwagę na tego gracza.

Spoiler

TRIGGER_LOW Like an early warning system. Oryx has probably not found a cheater, but you should keep an eye out.

TRIGGER_MEDIUM Also early warning.

TRIGGER_HIGH Oryx is pretty sure someone is cheating, and this will kick them.

TRIGGER_HIGH_NOKICK Just what it sounds like. High alert, but no automated consequences.

TRIGGER_DEFINITIVE Used by only by oryx-sanity right now. This should be used on non-stat-based detections.

TRIGGER_TEST Allows you to develop new detections on live servers with minimal side effects.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TenZAutostrefami masz jak sprawdzić, czy zbanuje cheata? Masz konto f2p, i cheaty? Odbanuje Cię w razie czego 😛

//

nie wiem co w tym zabawnego, pytam poważnie. Gdyby ktoś miał taką opcję, to niech się zgłosi. 😛

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz wq nikogo nie wykrywa ani legit gracza ani cheatera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykasowałem tego antyczita i wgrałem innego. Proszę o info jak teraz ma się sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się sprawdza nowy antyczit?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie wszystko sprawuje się dobrze 😀 jedyne co można jeszcze z nim zrobić to trochę go z konfigurować, żeby nie wykrywał tylu legit graczy, ale to już z czasem można zrobić 😉😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.