Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie 11-10-18 o godzinie 13:37 nasz mały kolega Urbi otrzymał bana za Udostępnianie danych osobowych Administracji sytuacja wyglądała następująco pan urbi jechał sobie tramwajem  i zauważył jednego z wyżej postawionych administratorów więc postanowił go sfotografować bardzo głupio postąpił i bardzo tego żałuje więc chciałem razem z @Shico rozpocząć akcje #FreeUrbi pomóżmy spełnić dziecku marzenia chcemy uwolnić go od bana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#FreeUrbi Racja jestem za tym żeby spełnić jego marzenie to się może udać z waszą pomocą dzięki Fundacji PLAC ZABAW POMAGAM organizowanej przeze mnie i młodego #FreeUrbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale panowie ledwo 3 msc minęły 😂

Shico i tak żabki nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sasuke, a co Ty na to, żeby przedłużyć urbiemu do perma za trucie dupy?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ta zachowałem się jak idiota" Dlatego gram sobie na multikontach bo zmieniłem swoje zachowanie i uczę się na błędach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Thorek napisał:

"Ta zachowałem się jak idiota" Dlatego gram sobie na multikontach bo zmieniłem swoje zachowanie i uczę się na błędach ;)

o kurde blaszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thorek to nie byłem ja przysięgam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to tego nie wiedziałem perma mu !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani administratorzy mam nadzieję że posłuchacie mojego głosu najuczciwszego człowieka na tej serwerowni (chodzi tu o mnie) i dacie temu panu ub lub chociaż skrócicie mu tego bana ponieważ przeprosił a jak to kiedyśnapisał TIMOR pod moim odwołaniem KAŻDEMU NALEŻY SIĘ DRUGA SZANSA pozdrawiam i liczę że mnie wysłuchacie xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie byłeś Ty... No tak... Mama akurat weszła na mojego drugiego kompa bo chciała poprowadzić kilka rundek dlatego było takie samo IP :( @Sasuke wybacz mu bez kitu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thorek moge rzapke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Thorek napisał:

To nie byłeś Ty... No tak... Mama akurat weszła na mojego drugiego kompa bo chciała poprowadzić kilka rundek dlatego było takie samo IP :( @Sasuke wybacz mu bez kitu

czy ty mógłbyś chociaż raz w życiu się nie pruć? chyba żę makowca wpierdzielasz i się prujesz pod celą kocham cię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Thorek napisał:

TO JEST NIE MOŻLIWE ŻEBY JAKIEGOŚ GOŚCIA IP POKRYWALO SIĘ Z MOIM

// Jak jeszcze raz będziesz pisał z capsem, to przez tydzień będziesz grabił liście w lesie. -Timor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurła wszyscy od 7 30 się prują o co wam kur*a chodzi dajcie  mu szanse 

Edytowane przez Shico

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Thorek jeżeli bym miał bana takiego długiego jakiego mam bym nigdy nie grał na multi bo groziło by mi to permem a ja serio kocham tą serwerownie i chce na nią wrócić... :`( 

/Edit

właśnie jak mówiłeś że chciał poprowadzić kilka rundek to chyba rozróżnisz tego gościa głos od mojego keppo

Edytowane przez ✪ UrbiGOD -iwnl-/ MAM GAGA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Innej drogi do przedwczesnego zdjęcia bana niż odwołanie, bądź wykupienie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.