Skocz do zawartości
Nowe IP serwerów JAIL, ARENY, KNIFE, BHOP - kliknij Czytaj więcej.. ×
† Aleksander | Nen |

odrzucone  Podanie na Admina ZE - † Aleksander | Nen |

Aleksander adminem?  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Aleksander adminem?

• Tak
    • Nie
      0
    • Nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.  Olek, † Aleksander | Nen |, STEAM_0:0:120778830

2. Wiek i coś o sobie. - Jestem przystojnym, młodym i inteligentnym człowiekiem 😋 a tak zupełnie poważnie i zwięźle mam 18 lat jestem z okolic Bydgoszczy a swoją przygodę z zombie zacząłem jeszcze na 1.6 gdzie grałem w zwykłego zombie moda, natomiast gdzieś tak  na przełomie 2015 po zakupie CS:GO  zakochałem się w trybie Zombie Escape gdzie spędziłem praktycznie wszystkie godziny jeśli chodzi o Cska :)

3. Jakim dysponujesz czasem? od poniedziałku do piątku  po parę godzin na dzień , rzadziej w soboty oraz niedziele.

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem raz czy dwa adminem oprócz tego posiadałem swój własny serwer Zombie Escape na CS:GO  więc dość spore :) 

5. Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Bez problemu :) 

7. Twoja ranga w CS:GO. Jak wyżej wspominałem praktycznie wszystkie godziny na CS GO mam na Zombie a jak się rankedy zdarzało to rzadko także rangi nie mam wcale ale jeśli chodzi o umiejętności na ZE to znam praktycznie każdą mapę na pamięć z wyjątkiem co nowszych.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:120778830&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. : 1,801 godz. łącznie

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali : 7 chodź planuje w najbliższej przyszłości nauczyć się zarówno edycji jak i pisania pluginów.

12. Dlaczego ty? Jestem zapalonym graczem ZE, mam spore doświadczenie zarówno w grze jak i jako administrator a co najważniejsze odkąd z moją grupą właściwie można nazwać ją klanem 4fun do ZE zaczęliśmy grać na serwerze stosunkowo niedawno  i postanowiliśmy zostać tutaj, planujemy pomóc w rozwijaniu serwera, uczymy nowszych jak i starszych graczy grać jak i próbujemy rozwinąć sam serwer pod względem jakości rozgrywki no i oczywiście żeby było wesoło :D , chcemy go rozwijać również pod względem stylistycznym (pluginy etc.) oczywiście też wypada  zaktualizować listę map, ponaprawiać błędy  i wiele innych.

Te i wszystkie inne zmiany wymagają większej bądź mniejszej  pomocy adminów, jeśli się nie mylę aktualnie jest tylko dwóch Sebuś który do tej pory sam pełnił tą role a od niedawna Piotrek a  to nadal za mało o wiele za mało jak na tak duży serwer dlatego postanowiłem również zgłosić się na admina.

13. Znajomość języka angielskiego. Bezproblemowa komunikacja w tym języku.

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://www.cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=search&q=STEAM_0%3A0%3A120778830&st=uniqueid&game=

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak pomimo małej liczby godzin na serwie u was.Grał bardzo bardzo dużo na innych sieciach gdzie był ZE aż do upadku.Pomaga nowym zagubionym graczom odnaleźć właściwą drogę do zwycięstwa niczym Zorro krążą podobno o nim legendy.Był to jeden z lepszych adminów na ZE bez konfliktowy wyrozumiały.

Koło bez odbioru.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK

Miły, przystojny, pomocny z bardzo dużym doświadczeniem, dobrze kojarzony na serwerze. No po prostu ideał!

Do poprawy forum ale to już razem zrobimy bo ja również muszę to zrobić

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że jestem na tak.

Pomaga nowym graczom tak samo jak daje wskazówki starym wyjadaczom ZE.

Widywałem go na różnych serwerach ZE i mogę stwierdzić, że nadaje się na admina jak nikt inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam Olusia już z 3-4 lata i zawsze był taki sam. Uśmiechnięty, pomocny, "kochany" na swój sposób.

Zawsze niósł pomoc niedoświadczonym graczom, nie ma mapy, której by nie znał i nie poprowadziłby w dobrą stronę.

To on zawsze od początku dnia do końca oczekiwał aż ostatnie osoby wyjdą z serwera. 

Jak był na serwerze, nie można było się nudzić, prowadzał wręcz "magiczną" atmosfere.

Oczywiście jestem na TAK. Pozdrawiam kolegów z placyku ;P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A okolice Bydgoszczy, to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

A okolice Bydgoszczy, to?

No i cyk warn za spam!

NA TAK

+wiek

+podanie

+widac zainteresowanie z jego strony serwerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link do Twoich statystyk: https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=zombie&strona=rank&id=241557660 ( Przypominam, że zmienił się ranking :) )
Dobrze wprowadził się na serwer, wprowadza pozytywną energię i tworzy dużo sytuacji do uśmiechu :) ( Czasem ze słabej akcji :P ), widać że posiada doświadczenie i chęć do gry oraz rozwoju serwera, a także dobrze leaduje mapki.
Czas gry na serwerze też niezgorszy, a aktywność na forum jest łatwa do nadrobienia.
Musisz tylko czasem uważać na słowa, bo trafi się taki jeden smutas, który opacznie zrozumie intencje Twoich słów i będzie rozkręcał aferę. :)
Na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie spełnisz wymagań z ppkt. dotyczącego posiadania w znajomych steam konkretnych osób, to na pewno do żadnej rozmowy o admina nie dojdzie - gwarantuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

Jeżeli nie spełnisz wymagań z ppkt. dotyczącego posiadania w znajomych steam konkretnych osób, to na pewno do żadnej rozmowy o admina nie dojdzie - gwarantuję.

Zapomniałem o tym dzięki miś :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.