Skocz do zawartości
Nowe IP serwerów JAIL, ARENY, KNIFE, BHOP - kliknij Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Przecie to nie jest skarga, poprostu uznałe, że wyszło zabawnie, szczególnie, że jestem znany z czepiania się ct.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam jeszcze pamiętam ksywę "maszynka do banowania" :)

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie kiedyś z ciekawości patrzyłem na sourcebansy i miałem trzecie miejsce pod wzglęem liczby danych banów, ale kiedy to było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie nie chodzilo o ilosc, tylko o dlugosc 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Adi napisał:

Pewnie nie chodzilo o ilosc, tylko o dlugosc 😛

Naah ja właśnie dawałem raczej krótkie, ale częste. W sumie wtedy co sprawdzałem to tylko ty i Killua daliście więcej, ale to była cała historia serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest się czym chwalić :P Ja tam mało banuje bardziej staram się pomóc czy tłumaczyć. Najczęściej na pierdoły przymykam oko a jak już to kary są delikatne. No chyba że ktoś jest bezczelny i celowo prowokuje co rzadko się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Najczęściej na pierdoły przymykam oko a jak już to kary są delikatne.

Ja to pamiętam że za to chcieli pisać na mnie skargę, gdyż zdarzało się że za coś banowałem a czasem nie i Ci banowani domagali się bana za coś za co Ci dostali xD Nawet jak był to bany 10 minutowe lub cos podobnego :P 

A typiczny rzeczywiście był nazywany "Maszyną do banowania" bo banował dużo, ale nie długo. Ale chyba za wszystkie możliwe nagięcia w regulaminie. 🤣

Edytowane przez LiSeKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Thorek napisał:

Jest się czym chwalić :P Ja tam mało banuje bardziej staram się pomóc czy tłumaczyć. Najczęściej na pierdoły przymykam oko a jak już to kary są delikatne. No chyba że ktoś jest bezczelny i celowo prowokuje co rzadko się zdarza.

Insynuowanie, że ja nikomu nic nie tłumaczyłem. Poprostu od zawsze była na serwerze grupa graczy, która bardzo dobrze wiedziała, że łamie regulamin, ale jak dostawała upomnienia to była wielce oburzona, że jak to tak. Jestem ci w stanie wymienić adminów, którzy za większe pierdoły banowali, ale to nie na forum publicznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie @seerees niczego nie insynuuje! Nie pamiętam jak Ty postępowałeś więc w tej kwestii się nie wypowiem jedynie ksywa "maszynka do banowania" mówi sama za siebie ale ufam że jest tak jak mówisz kumplu. Mówiłem o sobie. Wiem o czym mówisz :D Faktycznie plac miał kilku takich adminów całe szczęście że z nich wszystkich został tylko Shizer..

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha ale Timorek bo @ShizeR chciał pisać podanie na s-vipa :( Sry kumplu z podlasia ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.