Skocz do zawartości
Nowe IP serwerów JAIL, ARENY, KNIFE, BHOP - kliknij Czytaj więcej.. ×
SmokeR

ADMINI ONLY AWP MAJĄ WYJEBANE :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, mam takie kurwa zasadnicze pytanie gdzie są admini only awp ? ten server każdy ma w dupie bo nie ma co sie oszukiwać tam co się dzieje to jest istna patologia. Admini wchodzą raz na miesiąc ? 2 max nic się nie dzieje wszedł nowy też chujowy system rank taki sam jak 2,5 lat temu no xD nie mam jak to skomentować bo można śmiało powiedzieć że nic się takiego nie dzieje i beka z ludzi jest jak taki NP 10 latek podaje wszystkim gdzie jego rodzice się znajdują takie troche sad ale fajnie podkreślam FAJNIE BY BYLO jak by administratorzy only awp wpadali częściej i banowali cheat'erów np albo dawali muta dzieciom którzy tak naprawde są sami w domu, rozumiem można sobie go zmutować ale jak 1 drze pizde to 2 i tak reszta. Naprawde przydała by się administracja na only awp bo to już sięga dna 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnego administratora only awp 
https://cs-placzabaw.pl/search/?type=core_members&group[21]=1

Po prostu jak spełniacie wymagania napiszcie podanie. Obecnie, jak wspomniałem przed chwilą nie ma ŻADNEGO administratora na AWP'ach

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.