Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka kochani!

Chcia┼éabym was wszystkich przeprosi─ç za to, ┼╝e byli┼Ťcie ┼Ťwiadkami tak patologicznego, niemoralnego zachowania, kt├│ry zaprezentowa┼éam sob─ů wczorajszej nocy (tj. 09.02.2019). Moje zachowanie by┼éo poni┼╝ej wszelkiej krytyki, by┼éo po prostu ┼╝a┼éosne i dziecinne. Po chwili zastanowienia mo┼╝na uzna─ç, ┼╝e moje codzienne zachowanie te┼╝ jest niepoprawne. Ile mo┼╝na s┼éucha─ç g┼éupiej atencjuszki? Rasumuj─ůc, dosz┼éam do wniosku, ┼╝e nie chc─Ö, aby ka┼╝da wasza sp─Ödzona chwila ze mn─ů na kanale by┼éa katusz─ů. Jeste┼Ťcie naprawd─Ö porz─ůdnymi obywatelami naszego kraju i nie chc─Ö nara┼╝a─ç was na ubytek na zdrowiu psychicznym, jak i moralnym przez moj─ů osob─Ö. My┼Ťl─Ö nad zmian─ů serwerowni, poniewa┼╝ uwa┼╝am, i┼╝ nie zas┼éugujecie na co┼Ť takiego. Jeszcze raz was wszystkich przepraszam. Mi┼éego dnia :)

Edytowane przez wisienka2801

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

To co b─Ödziesz odpierdziela┼éa na innej serwerowni m├│wi┼éem ci ┼╝eby┼Ť troch─Ö si─Ö ogarn─Ö┼éa bo na dobre ci to nie wyjdzie to co wczoraj robi┼éa┼Ť by┼éo poni┼╝ej krytyki a jak zwr├│ci┼éem ci dzisiaj uwage to powiedzia┼éa┼Ť┬á cytuje ''mam wyjebane na zdanie innych'' popraw si─Ö i nie odpierdzielaj a mo┼╝e ludzie b─Öd─ů cie szanowa─ç ode mnie to tyle.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nie powinno tak być wisienka ogarnij się kobieto . 

Ja te┼╝ bym chcia┼é przeprosi─ç za akcje za kt├│r─ů dosta┼éem banicje na ts .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

M┼éodo┼Ť─ç jest od pope┼éniania b┼é─Öd├│w :)┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
46 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

M┼éodo┼Ť─ç jest od pope┼éniania b┼é─Öd├│w :)┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Jestem pod wra┼╝eniem

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Szok i niedowierzanie Gomułka byłby zazdrosny

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

ten @YuGi* to taki romantyk widac ze mu zalezy bo gdyby mial wyjebane to by spotkal sie z nia w tesco albo biedronce... sznuje!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 10.02.2019 o 19:05, BOT Builder napisał:

Wy┼Ťmienita wypowied┼║┬á

Te┼╝ si─Ö zgadzam.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.