Skocz do zawartości
Koło

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie na Admina by Koło

Koło Adminem?  

13 użytkowników zagłosowało

1. 1. Koło Adminem?

• Tak
      11
    • Nie
      1
    • Nie wiem
      1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.-Damian,Koło,STEAM_0:0:59208705

2. Wiek i coś o sobie.-Pora na dramatyczną genezę! A więc od początku jestem Damian znany jako Koło mam 22 lata zamieszkuje 3 najgorszą dzielnicę w Polsce Cwajke. Posiadam Syndrom Piotrusia Pana i jestem fanem My Little Pony Przyjaźń to Magia,Equestria Girls,Marvel'em,DC,kryptydami,tym co się stało i dzieje w Czarnobylu i innymi paranormalnymi zjawiskami tego typu,mitologią grecką.Jestem kinomanem i fanem starego rocka (Def Leppard,Journey itp.) Moimi fanami do naśladowania są Stifler i Barney Stinson,którego Kodeks Bracholi przestrzegam do dziś.

3. Jakim dysponujesz czasem? Róźnie,ale będę wchodził na serwer jak tylko będę mógł.

4. Doświadczenie w administracji serwerem.-Było się adminem ZE na Kuleczkach aż do upadku.

5. Czy posiadasz mikrofon? -Tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?-Tak

7. Twoja ranga w CS:GO.-Był Szeryf ale przez reset jest S4.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*-0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*-https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=https://steamcommunity.com/profiles/76561198078683138/&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.-1564

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link-4

12. Dlaczego ty?-Jestem jednym ze Starych Wyjadaczy Nena więc jestem obeznany w trybie i już raz pełniłem te funkcję na innym ZE i świetnie mi szło więc tu też dam sobie radę. Będę strzegł porządku na serwie niczym Batman w Gotham. Żadnego gracza łamiącego regulamin nie minie ręka sprawiedliwości. W dodatku jestem osobą zabawową i wprowadzającą wesołą atmosferę i moje odniesienia do do popkultury nie raz wniosą sporo humoru podczas rozgrywek. W dodatku zdaje sobie sprawę,że Admin to nie tylko jakiś przywilej,który umożliwia "karanie",a oznacza osobę,która będzie brała aktywny udział w obradach dotyczących coraz lepszego rozwoju serwera aż na GT nie będzie numerem uno.,w dodatku sądzę,że przyda się kolejny admin gdyż 2 adminów to trochę za mało,a kolejny admin może lepiej wpłynąć na reputację serwera i dodatkowa pomoc zawsze się przyda.To wszystko tyle mam dopowiedzenia.

13. Znajomość języka angielskiego.-Dam radę się dogadać

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie:https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=zombie&strona=rank

Te podanie ulegnie samozniszczeniu po zapadnięciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+wiek

+doświadczenie 

+podpunkt 2 i 12 

+/- Podanie niby spoko rozpisane ale takie troche puste nie ma nic wyróżniającego  się 

+ przyda się pomocna dłoń 

+ każdy ma szanse 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to proponuję ustawkę GieKSa-Ruch, bo cwajka zobowiązuje :kappa:

Spoko gościu, pomaga i wgl.

Bieremy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mało godzin na serwerze ale nadrabia zaradnością i chęcią poprawienia co się da na serwerze. Doświadczony. miły nie widzę żadnych przeciwskazań. Co do podania wszystkie wymogi na +, i tak na koniec mojej wypowiedzi jestem jak najbardziej na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie spełnisz wymagań z ppkt. dotyczącego posiadania w znajomych steam konkretnych osób, to na pewno do żadnej rozmowy o admina nie dojdzie - gwarantuję.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, znam koła już parę ładnych lat zawsze graliśmy razem na ZE, jest strasznie pozytywną osobą (trochę dziwną xD) ale wnosi naprawdę wiele swoim humorkiem :D i naprawdę zależy mu na ZE i stara się je naprawić jak i tu na forum ale i chyba  najważniejsze w samej grze gdzie po prostu gra, być może nie bardzo dużo bo mimo wszystko studiuje ale przyciąga ludzi tym humorkiem  :)  

Można poznać koła również z tej poważniejszej strony mimo wszystko miał admina na starych Kuleczkach gdzie adminował  bez żadnej wpadki i był szanowany i lubiany przez wszystkich graczy właśnie też dlatego że nie był typowym sztywnym adminem który zna formułki na pamieć był raczej kimś kto uczył nowych grać jak i pomagał im przyswoić serwer  :)  no i właśnie dlatego myślę że jest godnym tytułu admina :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem, że do tego dojdzie... Kucyki przejmują kolejne głowy, ludzie po infekcji stają się jak zombie i ciągnie ich do osób niezarażonych. Jeden z lepszych graczy których znam. Koło jest osobą niepowtarzalną, unikalną, zabawną. Większość map zna jak każdy odcinek my little pony i innych seriali tego typu. "W razie wu" jest w stanie przejąć prowadzenie i pomóc niedoświadczonym graczom. Aktywność, jak zawsze na forum do nadrobienia, na serwerze nie ma co się bać, jak wejdzie to siedzi dłuższe chwilę bo ciężko się oderwać, takie mamy community na zombie :). Administracja na serwerze nie zawsze jest aktywna i czasami pojawi się moment gdzie ciężko opanować towarzystwo, więcej twarzy w administracji zawsze  mile widziane. Minusów większych nie widzę oprócz tego że jest gejem 😘

Jestem na tak.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.