Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie będę się tutaj rozpisywał bo i tak wrócę ale na ten czas się żegnam z wami do czasu nowej edycji jaila!!

Chciał bym Podziękować całemu gangowi ELDO za wspólną grę i nie tylko @JusT  @Skazza cs-placzabaw.pl @dzikusek @BabciaJuzia @Razorinho @Mlody G cs-placzabaw.pl @Stachu-regulamin

@wilczur9877 Tobie za te dobre chwile na jailu i złe, rywalizację gangową na starciach na serwerze itp.

@SUPER TIMOR Tobie za różne smieszne akcje po pijaku twoje i na trzeźwo na serwerku .

@Thorek Dzbanie ty mój mam nadzieje że sie nie gniewasz nadal za tamto starcie ale no musieliśmy. ❤️

@ShizeR Za Gre kiedyś w ELDO jak cię uczyłem regulaminu itp. :)❤️

@`WiLkU. Za gry na jailu i moją "faworke" na tobie. :D 

@FokuSZa gry w tym ELDO jak i innym ELDO i za tą śmierć dzisiaj hahahh. :P

@PAN JAPONIEC Tobie za to że nie miałeś nigdy niby czasu a i tak grałeś hah .❤️ 

@Sasuke Ojj Oskar Oskar tobie za Śmieszki na serwerze !lr nasze na next edzie będę lepszy :P

No i o wszystkich innych których nie wymieniłem Dzięki za Wspólnie spędzony czas na serwerze było fajnie ale dla mnie się na jakiś czas skończyło.

Do zobaczenia na NEXT EDYCJI!!! ❤️ 

Edytowane przez Pajacuwa_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się mordo! ♥️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracaj szybko kumplu ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ćwicz to może mnie pokonasz na tych Lr i jak się nauczysz strzelać to wróć to Ci pokaże gdzie twoje miejsce xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracaj do nas Pajac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3Maj się Payacu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie nie mam co z tb żegnać bo i tak codziennie cie słysze i cos pogrywamy ale no elo / do wieczora XD :3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny stały gracz odchodzi na dłuższy czas :/ Trzymaj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bedzie cie brakowalo :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty no ale @Pajacuwa_ chociaz to demko ma shizera wstaw... Siemanko mordo, ale caly czas w kontakcie, trzymaj sie świrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ale wróć niedługo 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.