Skocz do zawartości
Nowe IP serwerów JAIL, ARENY, KNIFE, BHOP - kliknij Czytaj więcej.. ×
HappyPlayGames

[ZABAWA] Najlepsze wspomnienia z Placu!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Tak jak w tytule - piszemy swoje najlepsze, najzabawniejsze sytuacje związane z Placem! Może być to sytuacja z serwera, życia codziennego (np. ze spotkania z Placowiczem), cokolwiek! Pamiętajcie jednak, aby nikogo nie obrażać.

Moja sytuacja potoczyła się następująco:

Był to zwykły dzień, jakoś ponad rok temu. Trwała wtedy rozmowa (spotkanie) administratorów. No i w pewnym momencie pomyślałem sobie, że śmiesznie będzie jak wcisnę przycisk nagrywania, który informuje wszystkich o tym, że zaczęliśmy rejestrować rozmowę. No i wszyscy zaczęli się śmiać. Wszyscy poza Adim, który siedział cicho. I po chwili dostałem komunikat o tym, że zostałem zbanowany. xD I w sumie było wtedy jeszcze zabawniej. Koniec końców nie pamiętam, czy dostałem UB, czy może minął mi ten ban - w każdym razie wróciłem na koniec spotkania. :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to u mnie to jak jeszcze mialem admina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawna ekipa kappa na ts + grzelak  jakieś inne dzieciaczki z pz + wilczur + karty przeciwko ludzkości + karty placu zabaw :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja miałem podobnie Happy, jak prosiłem Killuę żeby zorganizował spotkanie adminów, bo ja jako m-adm jeszcze się peszyłem.. wszyscy wbili - nawet Adi, który mnie zbanował bo coś za głośno powiedziałem.

Ogólnie to mam wrażenie, że największą frajdą dla Ciebie @Adi  zawsze było zbanowanie mnie xD

Nie masz psychy challenge mi się mocno w pamięci usadziło, jak Gali dostał 6msc bana z powodem "handel żywym towarem", bo chciał sprzedać człowieka za kapsle w Strefie CS:GO xD

Pierwszy dzień na placu, jak poznałem onu, który podrywał brzmiącą jak 14 letnia szukająca przygód latawica, to była Majlo i na szczęście tylko to sobie wyobraziłem, pozdrawiam ją przy okazji :D

Wtedy mówię do niego "co ty kurwa robisz, przecież to jest jeszcze dziecko.. dorosły chłop gówniarę podrywa" - w międzyczasie ktoś napisał na czacie, że to admin, a onu: "co widzisz w tym złego?" xD no to mu mówię "nic, spoko, szkoda że ją zająłeś" jakoś tak haha xD

Dużo tego ogólnie, ale nie o wszystkim chce się pisać, i nie o wszystkim wypada :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze wspomnienie ? 

Oczywiście że rozmowa z TuFixem na temat tego że zamówię mu pralkę do domu za pobraniem. 

Niestety plan się nie powiódł bo jednak nasz drogi gracz mieszkał za granicą i nie chcieli mu zawieźć! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SUPER TIMOR i  freestyle o 4 nad ranem (kiedys wam na yt wrzuce) + @Thorek wspólne asmr i dzwonienie do mamy żeby zapytać jak zdrowie ;v

chociaż to sytuacje sprzed +/- 2 tygodni, z tymi panami zawsze jest zabawnie

Edytowane przez ★ vel cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.