Skocz do zawartości
Shnycel

[ODRZUCONE] Podanie Shnycel

Admin   

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Shnycel ma wrócić ?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Daniel, Shnycel, STEAM_0:1:121060435

2. Wiek i coś o sobie. mam 17 lat chodzę do 2 klasy szkoły branżowej i bardzo interesuje się dragon ballem :D

3. Jakim dysponujesz czasem? no i właśnie przez to że nie poświęcałem za dużo czasu na serverze dostałem lotke ;< ale tym razem postaram się przegrać dziennie te 2-3 godziny a może nawet więcej :)

4. Doświadczenie w administracji serwerem. byłem j-adminem na jailu i właśnie arenkach 

5. Czy posiadasz mikrofon? tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? oczywiście

7. Twoja ranga w CS:GO. supreme

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 5

9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&amp;searchText=Shnycel&amp;Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 4,100

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 5

12. Dlaczego ty? Mam  już bardzo duże doświadczenie z csem potrafię bez problemu szybko i sprawnie wykryć czitera, już dosyć długo gram na serverach placu i kiedy tyllko jestem online i nie ma mnie na arenkach można do mnie napisać w sprawie takiego oszusta wtedy bez zwłoki pojawię się na serverze i takiego delikwenta skasuje ^^ postaram się też tym razem bardziej angażować w eventy :D 

13. Znajomość języka angielskiego. 4/10

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=areny&amp;strona=rank 

Edytowane przez Shnycel
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Daniel Daniel na obecną chwile jestem na NIE WIEM dopóki nie zmienisz swojego nastawienia i aktywności 

+sm

+doświadczenie

-ostatni czas 

+pomocnyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Bedzie dobrmy (ZIELONYM) Adminem. :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak - jeśli Twoje sesje przez kolejny będą zadowalające, to Cię weźmiemy z powrotem. Tymczasem zamykam podanie, bo głosy mają bardzo niewielkie znaczenie w tym momencie.. raczej chodzi o aktywność :)

// pamiętaj, żeby równo za 7 dni zgłosić ten temat, to wrócimy do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gXK4c3k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.